Фасіліті менеджмент (facility management)
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Фасіліті менеджмент (facility management)

Що таке фасіліті менеджмент

Facility management як комплекс послуг з обслуговування об’єктів нерухомості з’явився на початку 80-х років минулого століття в США. З плином часу цей вид діяльності трансформувався в якісно більше поняття.

Фасіліті менеджмент (facility management)

 

 

На сьогоднішній день останні стандарти ISO визначають фасіліті менеджмент як організаційну функцію, яка об’єднує людей, розміщує і налаштовує процеси всередині будівлі, з метою поліпшення якості життя людей і продуктивності основного бізнесу.

Види Facility management

За видами робіт ФМ розділяється на Hard і Soft послуги. Перші покликані підтримувати і покращувати технічну сторону будівлі, системи опалення, кондиціонування і вентиляції, освітлення, водопостачання. Soft послуги забезпечують комфортні і безпечні умови перебування, а також покращують і оптимізують процеси всередині об’єкта. Сюди входить клінінг, охорона, кейтеринг, різні додаткові послуги в залежності від виду діяльності підприємства, якому можуть знадобиться послуги пральні, доставки певних товарів, аутстаффінг, сервіс ресепшн і т.д.

ФМ послуги можуть надаватися як власними відділами так і на умовах аутсорс. Але найбільш затребуваним в сучасному світі стає інтегрований фасіліті менеджмент (ІФМ), як повний комплекс робіт з управління експлуатацією будівель і споруд.

Компанія SHEN – лідер ринку фасіліті менеджменту в Україні пропонує передові рішення в сфері ІФМ, soft і hard послуг для надання якісного сервісу і оптимізації ресурсів

Споживачі фасіліті послуг

Двигуном розвитку ринку управління експлуатацією нерухомості у всьому світі є обслуговування комерційної нерухомості. Залежно від країни виробництво, логістика, фінанси, освіта і медицина також значно впливають на фасіліті сектор. Для українського ринку найбільш актуальними є сфери рітейлу, виробництва, логістики та офісної нерухомості.

Переваги фасіліті менеджменту

Співпраця з компанією що спеціалізується на обслуговуванні будинків має ряд незаперечних переваг, здатних спростити і покращити роботу клієнта. Facility Management від компанії SHEN – це:

  • Аудит об’єкта нерухомості
  • Оптимізація ресурсів за рахунок комплексності надання послуг
  • Регулярні пропозиції щодо впровадження інновацій на основі передового міжнародного досвіду
  • Прозоре управління процесами на базі професійного програмного забезпечення
  • Страхування ризиків пов’язаних з експлуатацією будівлі
  • Час для вирішення стратегічних завдань
  • Важливий, охайний, кваліфікований персонал
  • Якісний сервіс від лідера фасіліті менеджменту на всій території України!

Зв’яжіться з нами і отримаєте індивідуальну пропозицію. Налаштувати бізнес процеси і оптимізувати ресурси просто з професіоналами!

SHEN. Сфокусуйся на головному!

Напишите нам

    manager