facebooktwittertwittertwittertwitter

Про компанію

triangle
triangle

Ми - команда SHEN!

SHEN - визнаний лідер ринку Фасіліті менеджменту в Україні. Займається управлінням експлуатацією об'єктів комерційної нерухомості.

Компанія активно розвивається з 2006 року і на сьогоднішній день має представництва по всій території України, 2500 співробітників щодня обслуговують понад 500 об'єктів загальною площею 10 000 000 кв.м.

Ми надаємо послуги інтегрованого фасіліті менеджменту, технічного та інфраструктурного обслуговування, а також охорони для виробничих підприємств складських і логістичних центрів, роздрібних мереж, торгово- розважальних і бізнес центрів, та інших об'єктів комерційної нерухомості.

Команда професіоналів SHEN пропонує лише якісні, індивідуальні рішення для кожного клієнта, засновані на системному і технологічному підході з використанням інновацій та передових світових практик.

Уже кілька років поспіль компанія удостоюється престижного звання "Лідер року" за версією Національного бізнес рейтингу. Ми активно займаємося розвитком ринку і підвищенням рівня сервісу на всій території нашої країни, зокрема через організовану на базі підприємства Академію Фасіліті і Асоціацію Фасіліті менеджменту України.

О компании
triangle
triangle

Наша місія

Ми - Команда SHEN! Реалізуючи свій потенціал, першими надаємо Партнерам інноваційні якісні рішення в сфері FM.

Нас надихає створювати комфорт і енергію для розвитку!

triangle

Наші цінності

развитие

Розвиток

Ми розвиваємося, щоб здивувати світ

развитие

Чесність

Ми говоримо, чуємо і приймаємо правду

развитие

Позитив

Все робимо весело і з оптимізмом

развитие

Команда

Нас об'єднує чесність, відкритість і професіоналізм

развитие

Взаємодопомога

Ми йдемо до наших перемог разом, підтримуючи і страхуючи один одного

развитие

Пошук Нових Можливостей

Ми дивимося на світ крізь призму можливостей

развитие

Якість

Наша якість - не випадковість. Ми управляємо якістю. Нам за неї не соромно.

развитие

Сміливість

Ми не боїмося діяти і справедливо оцінювати результат

развитие

Досягнення Результату

Взявся - зроби, важко - не здавайся, шукай варіанти - отримаєш результат!

развитие

Відповідальність

Ми не підводимо один одного, розуміючи, що наші дії впливають на результат інших

triangle

Академія Facility Management

Вчися у кращих!

Знання і досвід відіграють важливу роль в роботі компанії SHEN. Саме тому, вивчивши кращі світові практики і методи навчання, ми створили власний центр для розвитку персоналу в сфері фасіліті менеджменту. Ми вважаємо, що знання, накопичені в компанії нашими кращими професіоналами на всіх рівнях, повинні передаватися іншим фахівцям для підтримки і поліпшення рівня сервісу, розвитку компанії і ринку в цілому. Навчальні програми проводяться як для технічних фахівців, робочих, адміністраторів і керівників, так і для топ менеджменту компанії, таким чином абсолютно всі співробітники SHEN є студентами Академії ФМ. Крім розвитку безпосередньо за спеціальностями, регулярно проводяться тренінги для поліпшення окремих навичок, які допоможуть в оптимізації роботи і подальшому підвищенні кваліфікації персоналу. На даний момент Академія ФМ працює тільки для внутрішніх фахівців. Однак, з метою розвитку ринку фасіліті менеджменту, компанія SHEN розглядає можливість відкриття дверей навчального центру для всіх бажаючих пов'язати свою професійну діяльність зі сферою управління експлуатацією об'єктів нерухомості.

О компании

Соціальна відповідальність компанії SHEN

Як лідери ринку, ми розуміємо всю відповідальність, яка за цим стоїть. Наша компанія приділяє багато уваги різноплановим соціальним ініціативам. Ми беремо участь у культурних проектах, займаємося озелененням, допомагаємо в установці пам'ятників.

Особливе місце в нашій соціальній активності займають діти. Ми здійснюємо допомогу дитячим будинкам сімейного типу та спортивним школам.