Про компанію
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp

Про компанію

triangle
triangle

Ми - команда SHEN!

SHEN - визнаний лідер ринку Фасіліті менеджменту в Україні. Займається управлінням експлуатацією об'єктів комерційної нерухомості.

Компанія активно розвивається з 2006 року і на сьогоднішній день має представництва по всій території України. Щоденно обслуговується понад 500 об'єктів загальною площею 10 000 000 кв.м.

Ми надаємо послуги фасіліті менеджменту, технічного та інфраструктурного обслуговування, а також охорони для виробничих підприємств складських і логістичних центрів, роздрібних мереж, торгово- розважальних і бізнес центрів, та інших об'єктів комерційної нерухомості.

Команда професіоналів SHEN пропонує лише якісні, індивідуальні рішення для кожного клієнта, засновані на системному і технологічному підході з використанням інновацій та передових світових практик.

Уже кілька років поспіль компанія удостоюється престижного звання "Лідер року" за версією Національного бізнес рейтингу. Ми активно займаємося розвитком ринку і підвищенням рівня сервісу на всій території нашої країни, зокрема через організовану на базі підприємства Академію Фасіліті і Асоціацію Фасіліті менеджменту України.

О компании
triangle
triangle

Наша місія

Ми - Команда SHEN! Реалізуючи свій потенціал, першими надаємо Партнерам інноваційні якісні рішення в сфері FM.

Нас надихає створювати комфорт і енергію для розвитку!

triangle

Наші цінності

развитие

Розвиток

Ми розвиваємося, щоб здивувати світ

развитие

Чесність

Ми говоримо, чуємо і приймаємо правду

развитие

Позитив

Все робимо весело і з оптимізмом

развитие

Команда

Нас об'єднує чесність, відкритість і професіоналізм

развитие

Взаємодопомога

Ми йдемо до наших перемог разом, підтримуючи і страхуючи один одного

развитие

Пошук Нових Можливостей

Ми дивимося на світ крізь призму можливостей

развитие

Якість

Наша якість - не випадковість. Ми управляємо якістю. Нам за неї не соромно.

развитие

Сміливість

Ми не боїмося діяти і справедливо оцінювати результат

развитие

Досягнення Результату

Взявся - зроби, важко - не здавайся, шукай варіанти - отримаєш результат!

развитие

Відповідальність

Ми не підводимо один одного, розуміючи, що наші дії впливають на результат інших

triangle

Академія Facility Management

Вчися у кращих!

Знання і досвід відіграють важливу роль в роботі компанії SHEN. Саме тому, вивчивши кращі світові практики і методи навчання, ми створили власний центр для розвитку персоналу в сфері фасіліті менеджменту. Ми вважаємо, що знання, накопичені в компанії нашими кращими професіоналами на всіх рівнях, повинні передаватися іншим фахівцям для підтримки і поліпшення рівня сервісу, розвитку компанії і ринку в цілому. Навчальні програми проводяться як для технічних фахівців, робочих, адміністраторів і керівників, так і для топ менеджменту компанії, таким чином абсолютно всі співробітники SHEN є студентами Академії ФМ. Крім розвитку безпосередньо за спеціальностями, регулярно проводяться тренінги для поліпшення окремих навичок, які допоможуть в оптимізації роботи і подальшому підвищенні кваліфікації персоналу. На даний момент Академія ФМ працює тільки для внутрішніх фахівців. Однак, з метою розвитку ринку фасіліті менеджменту, компанія SHEN розглядає можливість відкриття дверей навчального центру для всіх бажаючих пов'язати свою професійну діяльність зі сферою управління експлуатацією об'єктів нерухомості.

О компании

Соціальна відповідальність компанії SHEN

Як лідери ринку, ми розуміємо всю відповідальність, яка за цим стоїть. Наша компанія приділяє багато уваги різноплановим соціальним ініціативам. Ми беремо участь у культурних проектах, займаємося озелененням, допомагаємо в установці пам'ятників.

Особливе місце в нашій соціальній активності займають діти. Ми здійснюємо допомогу дитячим будинкам сімейного типу та спортивним школам.