Згода на розсилку
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Згода на розсилку

Заповнюючи форму на нашому сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

  1. З Вашої згоди. У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов’язується отримати Вашу явну згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.
  2. Компаніям, працюючим від нашої особи. Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашої особи функції бізнес підтримки, в зв’язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором. Їм забороняється передавати отриману інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання послуг. Приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.
  3. Дочірнім та спільним підприємствам. Під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить компанії SHEN. При передачі інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам в маркетингових цілях і не використовувати отримані дані будь-яким шляхом, що суперечить Вашому вибору. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам, дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.
  4. На сторінках, що спільно позиціонуються або партнерських сторінках. Компанія SHEN може ділитися інформацією з партнерами, з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування товару на сторінках нашого сайту, що спільно позиціонуються. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного сповіщення про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.
  5. При передачі контролю над підприємством. Компанія SHEN залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані в зв’язку з повним або частковим продажем або передачею прав нашого підприємства або його активів. При продажу або трансферту бізнесу компанія SHEN надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, раніше надавані нашою компанією.
  6. Правоохоронним органам. Компанія SHEN може без Вашої згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, за наявності нормативно-правових актів, постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; зміцнення або захист прав компанії або її дочірніх підприємств.

 

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази з Вашого запиту. Для цього Вам необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яке розміщується в кінці кожного листа.