Фасіліті менеджмент промисловості
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Фасіліті менеджмент промисловості

Компанія SHEN здійснює комплексне обслуговування виробничих підприємств будь-якого розміру і складності. Наші процеси прозорі завдяки автоматизації, тому співпраця стає комфортною і ефективною!

Фасіліті менеджмент промисловості

Facility Management – це організаційна функція, яка об’єднує людей, розміщує і налаштовує процеси всередині будівлі, з метою поліпшення якості життя людей і продуктивності основного бізнесу.

На сьогоднішній день найбільш ефективним варіантом є інтегрований фасіліті менеджмент. Тобто комплексне управління всіма процесами з обслуговування будівлі одним підрядником в тісній співпраці з клієнтом.

Що включає в себе фасіліті менеджмент від компанії SHEN

Кожне виробництво – унікальне, тому і обслуговування будівель і споруд повинно бути індивідуальним. Основними послугами для таких об’єктів є:

 • Клінінг. Клінінг виробничих підприємств передбачає різні типи прибирання від щоденного вологого, сухого і генерального до прибирання прилеглої території, висотних робіт, дератизації та дезінфекції. Головна увага тут приділяється полам, стінам, сходам, меблям, виробничому обладнанню, стелям і елементам освітлення у всіх зонах включаючи виробничі та складські приміщення, офіси, кухні, туалети, підсобні приміщення і роздягальні, кімнати відпочинку, парковку і прилеглу територію
  • Технічне обслуговування. Грамотне обслуговування інженерних систем промислових об’єктів – це основа для дотримання технології виробництва товарів. Кожна система повинна обслуговуватися професійно і включати наступні роботи:
  • Системи кондиціонування і вентиляції – Налаштування оптимального режиму роботи, заміна фільтрів і інших витратних матеріалів, чистка каналів, регулярна перевірка роботи вузлів і механізмів.
  • Освітлення – Підбір оптимальної яскравості освітлення, заміна лампочок, додаткове розведення освітлення для потреб виробництва, планове обслуговування електричних ланцюгів і щитів.
  • Водопостачання і каналізація – Планові перевірки труб і сантехнічних вузлів, заміна кранів, змішувачів, прокладок, видалення засмічень
  • Опалення – Налаштування температурного режиму системи, планові перевірки труб, промивання системи, підготовка до опалювального сезону, заміна зношених деталей системи.

Переваги фасіліті менеджменту

Для кожного підприємства ми готуємо індивідуальні рішення і умови співпраці, засновані на аудиті будівлі і вимогах клієнта. З компанією SHEN легко не відволікатися на питання пов’язані з обслуговуванням приміщень. Ми гарантуємо:

 • Безкоштовний аудит і індивідуальну пропозицію
 • Високу якість обслуговування від лідера ринку
 • Страхування відповідальності
 • Забезпечення прозорості та доступності процесів, завдяки системі автоматизації
 • Кваліфікований персонал, сучасну техніку, матеріали і професійні засоби і інструменти
 • Регулярні пропозиції щодо вдосконалення обслуговування

Заповніть форму прямо зараз і ми підготуємо для вас кращу пропозиція на ринку!

Напишите нам

  manager