Фасіліті менеджмент супермаркетів
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Фасіліті менеджмент супермаркетів

Компанія SHEN точно знає, як створити не тільки комфортні, але і безпечні умови для покупців, персоналу і товарів на полицях. Ми використовуємо передові технології і методи роботи, а клієнт завжди знає в якому стані знаходиться його супермаркет в будь-якому куточку світу!

Фасіліті менеджмент охоплює безліч завдань і вузьких спеціалізацій, тому і визначень даного виду діяльності величезна кількість. Найбільш актуальним є наступне: Facility management – це організаційна функція, яка об'єднує людей, розміщує і налаштовує процеси всередині будівлі, з метою поліпшення якості життя людей і продуктивності основного бізнесу.

Найбільш ефективним варіантом співпраці є інтегрований фасіліті менеджмент. В такому випадку один підрядник закриває всі питання пов'язані з обслуговуванням будівлі та має можливість максимально оптимізувати ресурси і створити цілісні процеси для безперебійної роботи об'єкта

Що включає в себе Фасіліті менеджмент від компанії SHEN

У комплекс робіт з обслуговування супермаркетів входить:

 • Клінінг. Клінінг супермаркетів передбачає різні типи прибирання від щоденного вологого, сухого і генерального до прибирання прилеглої території, дератизації, дезінфекції та дезінсекції. Головна увага тут приділяється полам, стінам, сходам, вікнам і вітринам, торговому обладнанню, вхідним групам, стелям і елементам освітлення у всіх приміщеннях включаючи торгові зали, склади, підсобні приміщення, кулінарні та обробні цехи, парковки і прилеглу територію
  • Технічне обслуговування. Професійне обслуговування інженерних систем супермаркетів не тільки створює комфорт і безпеку для людей, що знаходяться всередині будівлі, а й дає можливість значно оптимізувати ресурси. Однак кожна система повинна обслуговуватися кваліфікованими фахівцями і включати наступні роботи:
  • Системи кондиціонування і вентиляції – Налаштування оптимального режиму роботи, заміна фільтрів і інших витратних матеріалів, чистка каналів, регулярна перевірка роботи вузлів і механізмів.
  • Освітлення – Підбір оптимальної яскравості освітлення, заміна лампочок, додаткове розведення освітлення для потреб супермаркету, планове обслуговування електричних ланцюгів і щитів.
  • Водопостачання і каналізація – Планові перевірки труб і сантехнічних вузлів, заміна кранів, змішувачів, прокладок, видалення засмічень
  • Опалення – Налаштування температурного режиму системи, планові перевірки труб, промивання системи, підготовка до опалювального сезону, заміна зношених деталей системи.
  • Охорона. Безпека торгових точок – це цілий комплекс заходів, що включає в себе фізичну охорону об'єкта, контроль доступу персоналу, установку систем відеоспостереження, сигналізації, організацію пожежної безпеки. Для супермаркетів найбільш актуальною є охорона входів і виходів в будівлю, торгових залів, складів, парковок і прилеглої території.

Переваги Фасіліті менеджменту

Завдяки багаторічному досвіду обслуговування торгових мереж і постійній потребі розвиватися компанія SHEN створила унікальний сервісний продукт з індивідуальним підходом до кожного супермаркету. Як лідери ринку ми пропонуємо:

 • Обслуговування в будь-якій точці України
 • Висококласний сервіс, заснований на міжнародних стандартах управління якістю
 • Страхування ризиків
 • Систему автоматизації для організації прозорої моделі співпраці, і забезпечення клієнта повною інформацією по кожній точці в будь-який момент часу
 • Кваліфікований персонал і професійні миючі засоби, інструменти і техніку.
 • Регулярні пропозиції щодо поліпшення процесів

Для отримання докладної консультації та індивідуальної пропозиції заповніть форму прямо зараз!

Напишите нам

  manager