Фасіліті менеджмент фітнес клубів
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Фасіліті менеджмент фітнес клубів

Здоров'я і добре самопочуття відвідувачів - головна мета будь-якого фітнес центру. Фасіліті менеджмент від компанії SHEN забезпечить і те й інше, а також оптимізує ресурси і допоможе підвищити привабливість вашого спорт клубу!

Фасіліті менеджмент фітнес клубів

Найактуальніше визначення фасіліті менеджменту формулюється, як організаційна функція, яка об'єднує людей, розміщує і налаштовує процеси всередині будівлі, з метою поліпшення якості життя людей і продуктивності основного бізнесу.

Комплекс послуг з управління експлуатацією комерційних будівель є популярним рішенням у всьому світі, так як завдяки єдиному підряднику клієнт економить матеріальні і людські ресурси, отримує професійний сервіс і кваліфікований персонал для кожного виду робіт, і не витрачає час на організацію процесів з обслуговування об'єкта.

Що включає в себе Фасіліті менеджмент від компанії SHEN

Для забезпечення безперебійної роботи фітнес центру, а також чистоти, безпеки і комфорту в приміщеннях, компанія SHEN пропонує наступні послуги:

 • Клінінг. Клінінг спортивних клубів передбачає різні типи прибирання від щоденного вологого, сухого і генерального до прибирання прилеглої території та висотних робіт. Головна увага тут приділяється полам, стінам, сходам, ліфтам, вікнам, тренажерам і спортивному інвентарю, вхідним групам, стелям і елементам освітлення у всіх приміщеннях включаючи тренажерні зали, приміщення для групових занять, спа зони, холи, басейни, туалети, душові, підсобні приміщення, парковки і прилеглу територію
 • Технічне обслуговування. Професійне обслуговування інженерних систем фітнес центрів не тільки створює комфорт і безпеку для людей, що знаходяться всередині будівлі, а й дає можливість значно оптимізувати ресурси. Кожна система повинна обслуговуватися кваліфікованими фахівцями і включати наступні роботи:
  • Системи кондиціонування і вентиляції – Налаштування оптимального режиму роботи, заміна фільтрів і інших витратних матеріалів, чистка каналів, регулярна перевірка роботи вузлів і механізмів.
  • Освітлення – Підбір оптимальної яскравості освітлення, заміна лампочок, додаткове розведення освітлення для потреб спортивних клубів, планове обслуговування електричних ланцюгів і щитів.
  • Водопостачання і каналізація – Планові перевірки труб і сантехнічних вузлів, заміна кранів, змішувачів, прокладок, видалення засмічень
  • Опалення – Налаштування температурного режиму системи, планові перевірки труб, промивання системи, підготовка до опалювального сезону, заміна зношених деталей системи.
 • Охорона. Безпека спортивних центрів – це цілий комплекс заходів, що включає в себе фізичну охорону об'єкта, контроль доступу, установку систем відеоспостереження, сигналізації, організацію пожежної безпеки. Для фітнес центрів найбільш актуальною є охорона входів і виходів в будівлю, тренажерних залів і басейнів, парковок і прилеглої території.

Переваги фасіліті менеджменту

Фасіліті менеджмент від компанії SHEN – це завжди якість. технології. інновації. Ми пропонуємо:

 • Безкоштовний аудит фітнес центру і індивідуально розроблену пропозицію
 • Якість обслуговування відповідно до міжнародних стандартів
 • Страхування відповідальності
 • Автоматизацію процесів на базі професійного програмного забезпечення
 • Кваліфікований персонал, навчений роботі в спортивних комплексах
 • Професійну техніку, інструменти та засоби

Для докладної консультації з усіх питань, просто заповніть форму

Напишите нам

  manager