Фасіліті менеджмент морських портів
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Фасіліті менеджмент морських портів

Обслуговування складних і великих об'єктів - профіль компанії SHEN! Наш досвід, технології та кваліфікований персонал створять всі умови для безперебійної роботи морських портів!

Фасіліті менеджмент морських портів

Як і сама професія визначення Фасіліті менеджмент з часом змінювалося, набувало різних відтінків і форм. На сьогоднішній день найбільш точно Facility Management визначається як організаційна функція, яка об’єднує людей, розміщує і налаштовує процеси всередині будівлі, з метою поліпшення якості життя людей і продуктивності основного бізнесу.

Управління експлуатацією будівлі може здійснюватися як внутрішніми департаментами компанії так і на основі аутсорс. При цьому найбільш ефективним способом співпраці з підрядником є ​​інтегрований фасіліті менеджмент

Що включає в себе фасіліті менеджмент від компанії SHEN

Морські порти є складними об’єктами для обслуговування, таке завдання під силу тільки лідерам ринку, компанії SHEN. В рамках послуг фасіліті менеджменту ми пропонуємо:

 • Клінінг. Клінінг морських і річкових портів передбачає різні типи прибирання від щоденного вологого, сухого і генерального до прибирання території, дератизації та дезінфекції. Головна увага тут приділяється чистоті підлог, стін, перекриттів, сходових прольотів, обладнання, стель і елементів освітлення, меблів на всій території порту, включаючи причали, майданчики для прийому, розвантаження і зберігання вантажів, адміністративні будівлі, зали очікування, судноремонтні приміщення і доки, під’їзні залізничні та автомобільні шляхи, складські будівлі.
  • Технічне обслуговування. Якісне обслуговування інженерних систем морських і річкових портів створює всі умови для безперебійної роботи величезного комплексу. Однак кожна система повинна обслуговуватися професійно і включати наступні роботи:
  • Системи кондиціонування і вентиляції – Налаштування оптимального режиму роботи, заміна фільтрів і інших витратних матеріалів, чистка каналів, регулярна перевірка роботи вузлів і механізмів.
  • Освітлення – Підбір оптимальної яскравості освітлення, заміна лампочок, додаткове розведення освітлення для потреб порту, планове обслуговування електричних ланцюгів і щитів.
  • Водопостачання і каналізація – Планові перевірки труб і сантехнічних вузлів, заміна кранів, змішувачів, прокладок, видалення засмічень
  • Опалення – Налаштування температурного режиму системи, планові перевірки труб, промивання системи, підготовка до опалювального сезону, заміна зношених деталей системи.

Переваги фасіліті менеджменту

Для морських портів компанія SHEN пропонує тільки індивідуальні і комплексні рішення, засновані на багаторічному досвіді та передових міжнародних практиках. Нашими перевагами є:

 • Більше 13 років роботи в сфері Фасіліті менеджменту
 • Обслуговування по всій території України
 • Унікальний досвід обслуговування великих і складних об’єктів на українському ринку
 • Робота за міжнародними стандартами управління якістю
 • Більше 2500 висококваліфікованих співробітників
 • Страхування відповідальності
 • Використання професійного програмного забезпечення, що дозволяє створювати прозорі і зрозумілі клієнтові процеси обслуговування

Заповніть форму нижче і всі питання з обслуговування нерухомості ми візьмемо на себе, а ви зможете сфокусуватися на основному виді діяльності!

Фасіліті менеджмент морських портів
Середній рейтинг: 4.5
Голоси: 24
Відгуки: 15
Напишите нам

  manager