Зростання ринку інтегрованих систем управління робочим простором
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Зростання ринку інтегрованих систем управління робочим простором

Інтегровані системи управління робочим простором (IWMS) – це спеціалізовані комп’ютерні рішення, що допомагають компаніям більш ефективно використовувати робочий простір, управляти експлуатацією будівлі і проектами. У даних систем є й інші назви і абревіатури, і рішення схожі за функціоналом, саме до таких належить CAFM або Комп’ютерні системи управління Фасіліті менеджментом. Однак IWMS є більш широким в плані можливостей забезпеченням.

 

Зростання ринку інтегрованих систем управління робочим простором

Основними завданнями такого ПО є:

  • Управління активами
  • Управління орендою приміщень
  • Управління обслуговуванням і експлуатацією будівлі
  • Сервіс менеджмент
  • Управління проектами
  • Управління сталим розвитком

Звернімося до фактів. Ринок інтегрованих систем управління робочим простором зростає посиленими темпами. Крім інших факторів тут не обійшлося і без епідемії коронавірусу, яка прискорила розуміння необхідності автоматизації процесів. Отже, очікується, що галузь буде щорічно рости на 14-15% в найближчі 7 років. На даному етапі ринок оцінюється в 2.3 млрд. доларів.

У свою чергу, стримуючим фактором для ринку залишається ціна розгортання таких рішень, а також неготовність і боязнь компаній використовувати програмні продукти для планування, комунікацій і оптимізації ресурсів.

Компанія SHEN – лідер галузі Фасіліті менеджменту в Україні в своїй роботі використовує програмний продукт Prengi від Європейської компанії V.A.Solution. У тому числі завдяки цьому рішенню компанія за кілька років змогла значно оптимізувати ресурси, підвищити ефективність персоналу і вийти на новий рівень сервісу для своїх клієнтів.

Тепер партнери і замовники послуг компанії SHEN мають можливість відстежувати і контролювати процеси в режимі реального часу, бути в курсі розподілу бюджету, термінів виконання робіт і отримувати всі необхідні дані по об’єкту.