Як убезпечити будівлю в період епідемії коронавірусу
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як убезпечити будівлю в період епідемії коронавірусу

Як відомо, до 3 квітня Україна перебуває на карантині, що означає закриття більшості об’єктів комерційної нерухомості, перехід на віддалену роботу офісів, а також посилені заходи безпеки для виробничих підприємств.

Як убезпечити будівлю в період епідемії коронавірусу

В умовах, що склалися важливо дотримуватися певних правил, в тому числі особистої гігієни для запобігання стрімкого поширення вірусу. Це стосується не тільки людини, а й кожного будинку в нашій країні, так як COVID-19 або коронавірус може жити до декількох днів на залізних, пластикових, дерев’яних поверхнях і не тільки.

Отже, які ж заходи варто вжити, щоб убезпечити свій об’єкт нерухомості і людей, що знаходяться в ньому?

  1. Клінінгові заходи в таких умовах виходять на перший план. Якщо будівля продовжує роботу під час карантину, варто збільшити кількість прибирань, і приділити особливу увагу приміщенням загального користування: холам, ліфтам, ескалаторам, переговорним, кухням і правильно обробляти різні зони відповідними засобами. Якщо ж об’єкт на період карантину закрився, то необхідно провести заходи з дезінфекції, так як вірус в окремих випадках може виживати більше тижня.
  2. Що стосується миючих засобів, то ми стежимо за всіма останніми дослідженнями в сфері їх ефективності і застосовуємо ті, які доводять свою дієвість, тому можемо порекомендувати найбільш відповідні засоби для прибирання тих чи інших поверхонь.
  3. Розміщення дезінфікуючих засобів всередині будівлі також знижує ризики зараження, потрібно подбати про забезпечення засобами по дезінфікуванню рук та одноразавими серветками чи рушниками.
  4. Справно працююча система вентиляції і кондиціонування забезпечує циркуляцію повітря на об’єкті, що природно веде до зменшення концентрації шкідливих мікробів. Тому перевірка вентиляційного обладнання вкрай важлива для забезпечення комфорту і безпеки всередині будівлі.
  5. Для працюючих будівель вкрай важливо проводити регулярний інструктаж з правил поведінки в період карантину. Напевно всі вже обізнані про необхідність регулярно мити руки з милом не менше 20 секунд, не вітатися за руку, не обійматися, не виходити з дому в разі застуди. Однак, як показує практика, регулярне інформування дисциплінує персонал і знижує ризики можливого поширення інфекції. Важливо, щоб обслуговуючий будівлю персонал також був компетентний і дотримувався вимог в умовах епідемії.
  6. Для тих об’єктів нерухомості, що закрилися на перший план виходить охорона. Щоб запобігти зломам і несанкціонованим проникненням на об’єкт, крадіжкам і псуванню майна варто скористатися послугами саме фізичної охорони, так як решта засобів в даній ситуації є менш ефективними.

Компанія SHEN нагадує, що період карантину не час паніки і необдуманих дій. Важливо зберігати спокій і зробити все можливе для збереження життя і здоров’я людей.