Важлива роль фасіліті менеджменту в період кризи
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Важлива роль фасіліті менеджменту в період кризи

Фасіліті менеджмент, як окремий вид діяльності вже не одне десятиліття грає ключову роль в життєвому циклі об’єктів нерухомості. Під час складних періодів, таких як карантин і економічний спад необхідність професійного управління експлуатацією будівлі стає навіть більш очевидною.

Важлива роль фасіліті менеджменту в період кризи

Основними завданнями ФМ на сьогоднішній день є:

  • Оптимізація матеріальних ресурсів
  • Збільшення ефективності персоналу і роботи обладнання
  • Управління здоров’ям і безпекою людей, що знаходяться в будівлі
  • Продовження життєвого циклу активів

Під час кризи, фасіліті професіонали – це люди які знають як оптимізувати роботу обладнання, і заощадити на енергоспоживанні, при цьому звівши до мінімуму зміни в роботі будівлі. Досконально розуміючи процеси в роботі об’єкта нерухомості вони можуть швидко знайти можливості для додаткової оптимізації.

У карантин на перший план виходить здоров’я і безпекв людей, тому ФМ фахівці рекомендують перебудувати графік прибирань будівлі і проводити прибирання раз в дві – три години, з використанням дезінфікуючих засобів. Особливу увагу необхідно приділяти місцям скупчення людей – холам, кухням в офісах, переговорним, фуд кортам і т.д. Також варто регулярно дезінфікувати поверхні, до яких часто торкаються, такі як дверні ручки, кнопки ліфта.

Не варто також забувати про якість повітря, адже вірусні захворювання передаються повітряним шляхом. Тут варто позапланово провести ТО систем кондиціонування і вентиляції, замінити фільтри, і по можливості забезпечити регулярне оновлення повітря, провітрювання.

Так які ситуація, що сьогодні склалася унікальна, то краще досвідчених фасіліті компаній про будівлі не подбає ніхто. Саме вони можуть комплексно прорахувати необхідність проведення тих чи інших заходів і їх вплив на життя і здоров’я людей, що знаходяться в будівлі.