Важлива інформація щодо захисту комерційних будівель від коронавірусу
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Важлива інформація щодо захисту комерційних будівель від коронавірусу

Швидке поширення нового вірусу COVID-19, більше відомого як коронавірус, змусило цілі країни вжити надзвичайних заходів по боротьбі з епідемією. На сьогоднішній день осередки зараження вже зафіксовані в Європі та сусідній Росії, в зв’язку з чим міжнародна асоціація індустрії клінінгу ISSA випустила рекомендації для професіоналів галузі та бізнес структур.

Важлива інформація щодо захисту комерційних будівель від коронавірусу

Згідно з опублікованим документом найефективнішим способом захисту від коронавіруса є регулярна дезінфекція поверхонь. Особливу увагу варто приділяти місцям скупчення людей: холам, переговорним, кухням, вбиральням.

Однак не всі хімічні засоби підходять для успішної дезінфекції. Останнє дослідження опубліковане в Journal of Hospital Infections, профільному британському журналі, який займається науковими публікаціями та поширенням інформації про вірусні інфекції, показало, що використання хімії, яка містить від 62 до 72% етанолу, 5% перекису водню (hydrogen peroxide) або 0,1% гіпохлориту натрію (sodium hypochlorite) вбиває вірус протягом хвилини. У той же час препарати з вмістом 0.04% хлориду бензалконію (benzalkonium chloride), 0.06% гіпохлорит натрію (sodium hypochlorite) і 0.55% орто-фталальдегіту (ortho-phtalaldehyde) виявилися менш ефективними.

Крім того, особиста гігієна також значно знижує ризики зараження. Регулярне миття рук, не менше 20 секунд із застосуванням антибактеріальних засобів, допомагає залишатися здоровими.

Також, незважаючи на усталену  думку, що перші симптоми застуди не привід залишатися вдома, слід не виходити на роботу до повного одужання.

Всі ці рекомендації покликані різко скоротити швидкість поширення коронавіруса та інших інфекційних захворювань.