Управління інфраструктурою в умовах кризи
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Управління інфраструктурою в умовах кризи

Непередбачені обставини і позаштатні ситуації часто викликають паніку у людей, і розгубленість у фахівців, які працюють з обладнанням і керуючих інфраструктурою.

Управління інфраструктурою в умовах кризи

Аналітики підрахували, що при відключенні електрики 20-30% резервних генераторів просто не запускається, і як бути в такій ситуації? Частою причиною кризових ситуацій є погодні умови, через які обриваються дроти, пропадає електрика. Особливо гостро ця проблема стоїть перед об’єктами життєзабезпечення, такими як лікарні і медичні центри, адже це може коштувати життя пацієнта. Але проблема не тільки в електриці, не варто далеко ходити, можна згадати ситуацію на українському ринку 27 червня, коли вірус PetyaA атакував найбільші українські компанії, і системи безпеки виявилися не готові до такої атаки.

Для того, щоб бути готовими до кризових ситуацій компаніям варто приділити час кількох моментів.

По-перше, регулярний моніторинг і аудит устаткування і своєчасне технічне обслуговування, допоможуть уникнути багатьох проблем в кризовій ситуації. Також варто продумати можливі варіанти роботи при позаштатній ситуації, наприклад відключенні електрики. Для життєво важливої ​​інфраструктури це можуть бути резервні генератори, автономне обладнання і т.д.

По-друге зберігання даних в хмарі дозволить отримувати інформацію з будь-якої точки земної кулі, з будь-якого пристрою, і не витрачати гроші на дороге комп’ютерне обладнання. Також важливою перевагою хмарного зберігання даних є найкращий захист. Комп’ютер можна вкрасти, його простіше зламати, з хмарою це набагато складніше.

По-третє, кібербезпека. Цифри говорять про те, що навіть в розвинених країнах у 75% організацій немає системи реагування на кібератаки, і тільки 29% компаній роблять кроки щодо поліпшення систем захисту. Крім того, експерти прогнозують, що до 2020 року близько 20% компаній піддасться кібер нападам. В ідеальному варіанті системи кібербезпеки в компанії повинні розвиватися паралельно з системами автоматизації, для досягнення найбільшої ефективності.

В цілому, для уникнення паніки і непідготовленості до кризових ситуацій у комерційних структур повинен бути відпрацьований план дій в таких умовах. В такому випадку скоординована робота всіх співробітників допоможе уникнути ще більших неприємностей.