Тренди аутсорсингу в році, що наступив
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Тренди аутсорсингу в році, що наступив

Півтора місяці 2020 роки вже за плечима, прийшов час подивитися на що сформувалися глобальні економічні, соціальні і культурні тренди, які рухають вперед галузь фасилити менеджменту в світі

Тренди аутсорсингу в році, що наступив

Аутсорсинг і зростання трудових витрат

Аутсорсинг в фасіліті менеджменті продовжує набирати популярність, драйверами такого зростання є в першу чергу високі вимоги до якості і позитивного досвіду, а також необхідність зниження операційних витрат і зростання зарплат внутрішніх ФМ команд. Також варто відзначити, що обслуговування складних об’єктів і вузькоспеціалізованого обладнання приносить кращі результати якщо співпрацювати з аутсорсинговими фасіліті компаніями.

Крім того, посилення конкуренції на різних ринках, і необхідність зосередитися на основному виді діяльності для надання все кращого і кращого сервісу робить співпрацю з аутсорсинговими організаціями все більш привабливою

Революційні технології і діджіталізація

Основною причиною впровадження новітніх технологій і автоматизації процесів, є все та ж необхідність оптимізації ресурсів. Найбільш затребуваною технологією на сьогоднішній день є Інтернет речей, який найбільш часто впроваджується в системи внутрішнього освітлення і контроль клімату.

У найближче десятиліття також популярність придбає роботизация. Уже зараз найбільші оператори починають впровадження повністю автономних підлогомиючих машин і роботів охоронців. З зростаючими зарплатами роботи стануть прекрасною альтернативою, яка буде окупатися в мінімальні терміни.

Персоналізація робочого місця і культура гарного самопочуття

Продуктивність і хороше самопочуття стали відігравати важливу роль в останні роки. Відповідно свої стратегії компанії формують з урахуванням цих двох складових. Для фасіліті менеджменту це означає необхідність надання персоналізованих послуг для кожного співробітника, можливість створення комфортних умов для кожної людини, що знаходиться в будівлі. Молодше покоління співробітників також має свої потреби – це здорове харчування, гнучкий графік з можливістю роботи вдома, все це необхідно враховувати при управлінні експлуатацією будівлі.

На закінчення відзначимо, що ФМ аутсорсинг продовжить активно розвиватися в цьому році, найбільш затребуваним він буде у фінансовій і технологічній сферах а також в секторі авіації, виробництва і охорони здоров’я.