Тенденції озеленення в комерційному секторі
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Тенденції озеленення в комерційному секторі

Сучасний світ, що мчить вперед, повний дедлайнів, проектів, відповідальності і стресу привів людей до пошуку балансу, єднання з природою, бажанню сховатися від суєти. Цілком природно, що такі тенденції відбилися і в створенні інтер’єрів комерційних будівель, де важливу роль починають грати рослини.

Тенденції озеленення в комерційному секторі

Серед переваг “зелених” просторів можна виділити наступні:

  • Сприятливий вплив на нервову систему. Вченими доведено, що рослини знімають стрес, заспокоюють, піднімають настрій.
  • Очищення повітря. Рослини насичують простір киснем і поглинають шкідливі речовини, що сприятливо позначається на продуктивності, самопочутті людей, що знаходяться в приміщенні.
  • Створення атмосфери і стилю. Озеленення – це прекрасний спосіб оновити інтер’єр, розставити правильні акценти, отримати статус “екологічного” простору.

Дуже важливо для правильного озеленення звернутися до фахівців, так як не всі рослини приносять користь, наприклад цвітіння деяких представників флори може викликати запаморочення, головний біль і т.д. За деякими рослинами потрібен спеціальний догляд, певне світло, вологість, інакше замість стильного декору можна отримати досить сумну картину.

Серед головних трендів в галузі озеленення можна виділити наступні:

  • Тропічний ліс або будівля – ботанічний сад. Наприклад, компанія Amazon відкрила в минулому році офіс, який більше нагадує парк або зимовий сад. Величезна кількість рослин, дерев, чагарників серед яких затишно розставлені робочі місця і функціональні простори.
  • Вертикальне озеленення. Створення картин з моху, перегородок з живих рослин, стін з чагарників все це дуже актуальні акценти в дизайні інтер’єрів та екстер’єрів.
  • Озеленення дахів і терас. У зв’язку з нестачею простору для відпочинку, комерційні будівлі стали використовувати дахи для створення скверів, громадських просторів для пікніків і проведення дозвілля.

Для того, щоб правильно організувати простір, внести колорит в інтер’єр завдяки зеленим насадженням можна звернутися в фасіліті компанію. Фахівці з озеленення підберуть необхідні типи рослин, їх кількість, і запропонують цікаві рішення щодо зонування приміщень.