Підготовка навчальних закладів до 1 вересня. Що змінилося
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Підготовка навчальних закладів до 1 вересня. Що змінилося

До нового навчального року залишилося зовсім небагато часу. І хоча для деяких регіонів нашої країни навчальний процес в школах, університетах, навчальних центрах може не початися через загрозу поширення коронавірусу, підготувати об’єкт нерухомості до відкриття необхідно обов’язково.

Підготовка навчальних закладів до 1 вересня. Що змінилося

У зв’язку з пандемією вимоги до будівлі в якій, проходять навчальні заняття посилилися. Отже:

  • Як і у випадку з іншими громадськими будівлями, відстань між партами повинна бути доведена до 1.5 метрів
  • Навчальні заклади повинні бути обладнані декількома входами, щоб уникнути скупчення учнів
  • На підлозі в їдальні та коридорах повинна бути розмітка, яка регулює рух і відстань в черзі
  • Для навчання повинні використовуватися всі наявні великі приміщення, актові зали, спортзали, а також в разі хорошої погоди, заняття повинні проводитися на відкритому повітрі
  • Повинен бути розроблений гнучкий графік навчання, щоб уникнути скупчення великих груп учнів
  • У будівлі повинні бути обладнані місця для обробки рук санітайзерами, а в санвузлах обов’язково знаходитися рідке мило і паперові рушники або електросушки, а також розвішані плакати про гігієну рук.
  • В кінці навчального дня обов’язково повинна проводитися дезінфекція дверних ручок, парт, стільців, перил та інших місць частого контакту

Перераховані вище правила є обов’язковими до виконання, тому обійтися без професійної допомоги може бути складно. Підготовку до навчального року і підтримання чистоти під час навчального процесу найкраще довірити професійній клінінгової компанії. SHEN, як лідер ринку, пропонує тільки передові методи прибирання та дезінфекції навчальних закладів і використовує тільки якісні продукти, які довели свою ефективність в боротьбі з вірусами та забезпечують необхідні превентивні умови для людей, що знаходяться в будівлі.