Підготовка комерційної будівлі до відкриття після карантину
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Підготовка комерційної будівлі до відкриття після карантину

Уряд анонсував послаблення карантину починаючи з 11 травня і подальше відкриття інфраструктурних об’єктів з 22 числа поточного місяця. Однак це не означає, що загрози зараження більше немає і комерційним будівлям необхідно з усією відповідальністю підійти до питання безпеки співробітників, відвідувачів, гостей і клієнтів.

Підготовка комерційної будівлі до відкриття після карантину

У нашому інтерв’ю, Керівник департаменту клінінгу компанії SHEN Марина Ходорковська розповість про основні дії, які варто зробити власникам нерухомості для мінімізації ризиків зараження всередині будівлі

Марино, розкажіть які роботи потрібно провести в будівлі перед його відкриттям після карантину? На що звернути особливу увагу?

– В умовах, що склалися комерційним об’єктам рекомендується провести генеральне прибирання всіх поверхонь. Такі заходи включають в себе вологу обробку корпусних меблів, хімчистку м’яких меблів і килимових покриттів, стяжку скляних і дзеркальних поверхонь, глибоку чистку підлогових покриттів та ін. Далі необхідно провести дезінфекцію всіх поверхонь. Дезінфекцію можна проводити протиранням, зрошенням і холодним туманом. Обробка холодним туманом найбільш ефективна, тому що дрібнодисперсні крапельки дезинфікуючого засобу проникають в стики і щілини будь-яких поверхонь.

– Чи є різниця в підготовці до відкриття ТРЦ, фітнес центрів, навчальних закладів, офісних будівель? Якщо є то яка?

– Залежно від типу об’єкта проводиться більш ретельна обробка тих ділянок, якими найчастіше користуються відвідувачі, гості, співробітники. Це вхідні групи, санвузли, холи, ліфти, кухні. Для ТРЦ важливо приділити особливу увагу фудкортам, ескалаторам, офісні центри повинні обов’язково обробляти приймальні та місця очікування відвідувачів, переговорні, ресепшн. Навчальні центри повинні подбати про чистоту класів.

– Роботи про які ми говоримо, необхідно проводити безпосередньо перед відкриттям або можна зробити це вже зараз?

– Однозначно такі роботи краще проводити безпосередньо перед відкриттям, тому що найчастіше об’єкти не законсервовані, там знаходиться мінімальна кількість співробітників, працює припливно-витяжна вентиляція, через яку всередину будівлі можуть потрапляти різні бактерії, пил. Генеральне прибирання та дезінфекція будівлі перед відкриттям додасть упевненість в безпеці користування даними приміщеннями.

– З урахуванням епідеміологічної ситуації, після відкриття об’єкта нерухомості чи зміниться графік і кількість клінінгових робіт?

– Так, безумовно. Після відкриття об’єкта необхідно регулярно з періодичністю раз на три години проводити обробку дезінфікуючим засобом поверхонь до яких найчастіше торкаються люди: дверні ручки, купівельні кошики і візки, змішувачі, вимикачі, перила і т.д.

Компанія SHEN, відстежує всі останні дослідження в області боротьби з вірусом і використовує протестовані і ефективні дезінфікуючі засоби. Звернувшись в нашу компанію клієнт зводить до мінімуму ризики зараження в будівлі і наскільки це можливо забезпечує безпеку людей.