Нова роль клінінгу під час пандемії
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Нова роль клінінгу під час пандемії

Найдієвішим способом захисту будівлі від вірусів і бактерій є регулярне прибирання та дезінфекція приміщень. За час пандемії коронавірусу необхідність цих дій в будівлі стала запорукою виживання бізнесу.

 

Нова роль клінінгу під час пандемії

Складна ситуація, що склалася практично на всіх підприємствах, змусила топ- менеджмент значно оптимізувати ресурси, проте на клінінгу економити в даному випадку не можна. Відсутність хвороботворних бактерій на об’єкті нерухомості багато в чому залежить від наступних факторів:

  • Системний підхід до прибирання. Технологія, прописані протоколи та їх неухильне виконання дозволяють ретельно прибирати всі необхідні поверхні і підтримувати чистоту на належному рівні
  • Інструментарій і миючі засоби. Очевидно, що від якості дезінфекторів, техніки і інструментів залежить якість клінінгу
  • Персонал. Людський фактор ніхто не відміняв. Чим краще персонал навчений і дисциплінований, тим краще вона може підтримувати гігієну в приміщеннях і проводити санітарну обробку будівлі

Варто також відзначити, що співпраця з професійною клінінгової компанією, яка зарекомендувала себе на ринку – це не тільки безпека об’єкта нерухомості і захист від вірусів, це ще й прекрасний маркетинговий хід. Така співпраця показує справжню турботу компанії про свій колектив, клієнтів і гостей будівлі.

Якщо ж компанія все-таки вирішує зайнятися питаннями прибирання самостійно, то слід приділити особливу увагу на вибір засобів на дезінфекції та врахувати наступні моменти:

  • Перед покупкою дезінфекторів, ознайомтеся з інструкцією і ефективністю впливу на патогенні організми, особливо на інфекцію SARS- Cov- 2
  • Виберіть різні види засобів для дезінфекції, один флакон не може підходити для всіх випадків. Необхідно запастися засобом для прибирання, санітайзерами для рук і можливо спеціальними засобами для розпилення.
  • Навчіть персонал правильно користуватися цими засобами. Наприклад перед дезінфекцією необхідно прибрати приміщення і видалити забруднення. Деякі матеріали вступаючи в контакт з дезінфекторами знижують їх ефективність і т.д

Компанія SHEN визнаний лідер фасіліті менеджменту в Україні використовує міжнародні протоколи прибирання та перевірені методи захисту будівлі від поширення вірусів і інших хвороботворних мікробів. Ми пропонуємо якісний сервіс, автоматизацію процесів і страхування відповідальності.