Ландшафтний дизайн в умовах пандемії
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Ландшафтний дизайн в умовах пандемії

Епідемія коронавірусу внесла серйозні корективи в життя практично кожної людини на нашій планеті. І однією важливою тенденцією стало бажання більше часу проводити поза приміщеннями офісів, банків, магазинів, ресторанів, де ризик заразитися набагато вище, ніж на вулиці.

Ландшафтний дизайн в умовах пандемії

У зв’язку з цим виникає необхідність приділити більше уваги саме території навколо об’єкта нерухомості, привести її в порядок і створити комфортні умови для людей.

Крім того, бонусом стане те, що доглянутий газон часто асоціюється з турботою про навколишнє середовище і підвищує безпеку об’єкта нерухомості.

Отже, перше, що потрібно зробити – це оцінити фронт робіт і оцінити такі складові території:

  • Чи достатньо добре освітлена територія
  • Чи зручно розташовані пішохідні доріжки і під’їзні шляхи
  • Чи є на території лавочки в достатній кількості
  • Скільки дерев, кущів та іншої зелені росте поряд з будівлею, чи є газон
  • Чи існує система зрошення

Виходячи з отриманих даних можна розробити план реалізації, де особливе місце має займати зручність і безпека відвідувачів і співробітників. Варто врахувати необхідність дотримання соціальної дистанції.

До речі на даний момент багато дизайнерів зайнялися розробкою лавок і іншої вуличної меблі, конструкція якої передбачає розміщення людей на відстані один від одного.

Для того, щоб прилегла територія була доглянута і комфортна для людей, найкраще звернутися в спеціалізовану компанію. У ландшафтному дизайні існує безліч нюансів, і не професіонали можуть зіткнутися з проблемами і зайвими витратами. У той час як фасіліті спеціалісти в найкоротші терміни обладнають зручне і приємне місце, з дотриманням всіх норм і правил.