Клінінг в умовах пандемії. Що має змінитися
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Клінінг в умовах пандемії. Що має змінитися

Пандемія вивела прибирання та підтримання чистоти в комерційних будівлях на новий рівень. Все більше компаній цікавляться можливостями для забезпечення безпеки людей, що знаходяться в будівлі засобами клінінгу та дезінфекції.

Клінінг в умовах пандемії. Що має змінитися

Природно, що в обставинах, що склалися, навантаження на клінінговий персонал збільшилося, так як збільшилася кількість прибирань і дезінфекції приміщень. Тут також важливо зрозуміти, які саме методи підходять для конкретного будинку. Наприклад аеропорт в Гонконзі на даний момент тестує кабінки в яких відбувається повна дезінфекція людей, що заходять в аеропорт, проте використовувати їх повсюдно і в умовах коли збільшиться пасажиропотік швидше за все буде проблематично.

Популярністю також користуються різні дезінфектори і електростатичні розпилювачі. Тут теж є ряд нюансів, адже більшість людей не використовують дезінфектор в достатній кількості, і не обробляють всю необхідну поверхню. Ці нюанси складно проконтролювати. Якщо використовувати централізоване розпорошення, також можна зіткнутися з проблемами, на кшталт попадання рідини на електрообладнання, або алергічні реакції у людей.

Так як дезінфекція вкрай важлива в даний період для бізнесу, слід правильно вибрати метод дезінфекції й самі засоби. Ось кілька рекомендацій:

  • Перед покупкою дезінфекторів, ознайомтеся з інструкцією і еффективністю впливу на патогенні організми, особливо на інфекцію SARS- Cov- 2
  • Виберіть різні види засобів для дезінфекції, один флакон не може підходити для всіх випадків. Необхідно запастися засобом для прибирання, санітайзером для рук і можливо спеціальними засобами для розпилення.
  • Навчіть персонал правильно користуватися цими засобами. Наприклад перед дезінфекцією необхідно прибрати приміщення і видалити забруднення. Деякі матеріали вступаючи в контакт з дезінфекторами знижують їх ефективність і т.д.

Підходити до безпеки будівлі і зниження ризиків потрапляння інфекції необхідно з усією відповідальністю, і краще довірити цю роботу професіоналам, з навченим персоналом і ефективними методами і засобами дезінфекції.