Інтернет речей. Можливості для клінінгу
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Інтернет речей. Можливості для клінінгу

Інтернет речей одна з найбільш перспективних технологій в різних галузях. Завдяки об’єднанню різних пристроїв і датчиків в єдину мережу, власник підприємства, будівлі, міські служби, обслуговуючи компанії отримують вичерпну інформацію по всім процесам і просто контролюють системи, що працюють в автоматичному режимі.

Інтернет речей. Можливості для клінінгу

На сьогоднішній день число підключених пристроїв в світі наблизилася до позначки 30 млрд. І за наступні 5 років може вирости майже вдвічі до 50 млрд. Це величезна кількість датчиків, техніки, гаджетів, обладнання буде виробляти 79,4 млрд. Терабайт інформації. Навіть найбільший аналітичний відділ в світі не зможе обробити всі ці дані. Тому в зв’язці з інтернетом речей розвивається штучний інтелект, який покликаний аналізувати всю інформацію, що надходить і приймати рішення на її основі.

Як і інші сфери клінінг активно розвиває цю технологію і адаптує під свої потреби. З повсюдним впровадженням 5G інтернет речей вийде на новий рівень, адже зможе швидко і без будь-яких перешкод обмінюватися набагато більшими пакетами даних і відповідно швидше підлаштовуватися під умови, що змінюються.

Найбільші виробники клінінгової техніки роблять ставку на автономні підлогомиючі машини. Уже сьогодні, такі компанії як Karcher мають в своїй лінійки відповідні моделі. Завдяки інтернету речей прибиральна техніка може бути об’єднана з іншими системами будівлі, а також датчиками погоди, сенсорами руху, що допоможе автоматично аналізувати необхідну частоту прибирання і проводити мийку підлог згідно динамічного графіку. Таке рішення веде до суттєвої оптимізації ресурсів і підвищення ефективності клінінгових заходів.

Останні міжнародні дослідження показують, що більше половини відвідувачів торгових залів напружуються при появі автономної прибиральної техніки. Інтернет речей і тут може допомогти. Відстежуючи кількість відвідувачів, завдяки відповідним датчикам система може планувати клінінгові заходи в момент найменшого скупчення людей в залах.

Це тільки декілька очевидних можливостей для використання IoT в клінінговій індустрії. З розвитком технологій ми зможемо використовувати такі рішення в організації більшості прибиральних процесів, тим самим оптимізуючи ресурси і виводячи прибирання приміщень на новий високотехнологічний рівень.