Фізична охорона, як важливий елемент боротьби з коронавірусом
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Фізична охорона, як важливий елемент боротьби з коронавірусом

COVID-19 вніс суттєві корективи в усі сфери життєдіяльності. Охоронні послуги не стали винятком. Тепер поняття “безпека на об’єкті нерухомості” включає і забезпечення умов, при яких ризики підхопити вірус знижуються до мінімуму. І охорона тут відіграє не останню роль.

Фізична охорона, як важливий елемент боротьби з коронавірусом

Станом на сьогодні, крім регулярних оглядів будівлі, підтримання порядку і запобігання незаконним діям в обов’язки охоронця також входять:

  • Вимірювання температури людей, що входять в будівлю
  • Забезпечення дотримання відвідувачами “маскового” режиму
  • Запобігання накопичення великої кількості людей в одному місці
  • Недопуск на об’єкт людей, що не дотримуються норм карантину
  • У деяких випадках видача масок і дезінфекторів для рук

Разом з новими обов’язками охоронний персонал став більше взаємодіяти з людьми, що входять і виходять з будівлі, тому співробітникам служби безпеки вкрай важливо проходити регулярний медичний огляд. Крім того, необхідність форми також стає обов’язковою умовою роботи. Погодьтеся, якщо до вас звертається людина, що не має відповідного одягу, ставлення до нього буде інше.

Для торгових та офісних центрів, магазинів, фітнес клубів велике значення має вміння охорони спокійно вирішувати конфліктні ситуації і вміти швидко і чітко донести свою думку до відвідувачів. Для цього, існують спеціальні семінари і інші методи навчання.

Таким чином, служба безпеки виходить на новий рівень і стає невід’ємним атрибутом будь-якого об’єкта нерухомості. Для того, щоб зберегти репутацію і не наражати людей на небезпеку зараження, забезпечення охорони будівлі найкраще довірити професіоналам. Компанія SHEN лідер на ринку обслуговування об’єктів нерухомості вже багато років займається наданням послуг фізичної охорони. Висококваліфікований, охайний і ввічливий персонал, сучасні методи забезпечення безпеки, а також знання всіх норм карантинних обмежень роблять співпрацю з компанією взаємовигідною і ефективною.