Дизайнерські рішення для поліпшення продуктивності в офісі
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Дизайнерські рішення для поліпшення продуктивності в офісі

Ні для кого ні секрет, що грамотно розставлені меблі, прагматичне розміщення відділів та офісної техніки значно підвищують продуктивність. Дизайнери використовують різні прийоми, залежно від поставлених завдань, для ІТ компаній створюють відкриті простори з ігровими елементами, для фінансових організацій строгий і витриманий стиль. Які ж останні тенденції оформлення офісів, що створюють позитивні і робочі умови?

Дизайнерські рішення для поліпшення продуктивності в офісі

Головним завданням дизайнерів останніх років було створення здорової атмосфери на робочому місці. Фізичне здоров’я було в пріоритеті, тому компанії прагнули організувати спортивні секції в офісі, заняття фітнесом, йогою, встановлювали тенісні столи, баскетбольні кільця, створювали власні спортивні команди. Сьогодні ж акцент зміщується з “здорового” офісу в сторону офісу “гарного самопочуття”, що означає не тільки фізичне здоров’я але і емоційну рівновагу, певний психічний стан, зниження рівня стресу.

Саме тому озеленення виходить на перший план для офісів усього світу. Так званий біофільний дизайн зародився в США в 1984 році, завдяки біологу Едварду Вілсону. Він вірив, що кожна людина на підсвідомому рівні прагне до єднання з природою, що і стало основою для впровадження продуманої концепції в комерційному секторі. Отже, основними складовими такого дизайну є:

  • Використання натуральних і екологічних матеріалів в інтер’єрі. Це може бути дерево, натуральний камінь, вода.
  • Природне освітлення. Створення скляних стель або стін для максимально природного освітлення знижує рівень стресу і дає можливість економити на електриці
  • Інтеграція флори в офісні простори. Найбільш актуальними рішеннями на даний момент є стіни з рослин в якості роздільників простору і стіни з моху як яскравий акцент, за яким не потрібно особливого догляду. При озелененні офісу потрібно точно розуміти, які рослини підходять для таких приміщень. Неправильно підібрані “зелені” елементи можуть мати зворотний ефект і шкодити здоров’ю.
  • Біодинамічне освітлення. Штучне освітлення, яке відображає природне сонячне освітлення, що дозволяє регулювати людські біоритми.

Все це новий етап розвитку офісного дизайну, який сприяє створенню збалансованої та природної атмосфери на робочому місці, знижує стрес і дає можливість співробітникам зосередитися на виконанні щоденних завдань. Крім того, експерти говорять, що такі рішення посилюють творчі здібності персоналу і благотворно впливають на креативність команди.