Обслуговування Фітнес центрів
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Обслуговування Фітнес центрів

Як лідери ринку, компанія SHEN пропонує тільки якісні рішення, засновані на кращих міжнародних практиках. Наші послуги з технічного обслуговування, створюють платформу для створення позитивного іміджу та комфортних умов в спортивних комплексах.

Обслуговування Фітнес центрів

Особливості обслуговування фітнес центрів

Справна безперебійна робота інженерних систем фітнес центрів не тільки створює умови для створення і підтримки іміджу висококласного спортивного залу, а й що більш важливо позитивно впливає на здоров’я відвідувачів, адже при високих фізичних навантаженнях мікроклімат всередині приміщень відіграє найважливішу роль для гарного самопочуття і продуктивного тренування.

Крім підтримки комфортної температури і якості повітря, тут також вкрай важлива робота водопроводу, адже неможливість прийняти душ після тренування значно знижує лояльність відвідувачів.

Для того, щоб уникнути проблем з інженерним обладнанням в спортивному комплексі варто звернутися в спеціалізовану компанію. Таке рішення не тільки забезпечить комфорт для відвідувачів, але і дозволить оптимізувати ресурси.

Обслуговування інженерних систем

Компанія SHEN надає повний комплекс послуг з управління експлуатацією інженерних систем фітнес клубів, включаючи:

 • Кондиціонування та вентиляція – Налаштування оптимального режиму роботи, заміна фільтрів і інших витратних матеріалів, чистка каналів, регулярна перевірка роботи вузлів і механізмів.
 • Електрозабезпечення – Підбір оптимальної яскравості освітлення, заміна лампочок, додаткове розведення освітлення для потреб тренажерних залів, басейнів, кімнат для групових тренувань, спа приміщень, офісів і підсобних приміщень, планове обслуговування електричних ланцюгів і щитів.
 • Водопостачання і каналізація – Планові перевірки труб і сантехнічних вузлів, заміна кранів, змішувачів, прокладок, видалення засмічень
 • Інше – Обслуговування систем опалення, обладнання, вендорних машин, спеціалізованої техніки.

Обслуговування охоронних систем

Для забезпечення безпеки людей, матеріальних цінностей і спортивного обладнання, що знаходяться в приміщеннях, необхідна установка і обслуговування наступних систем:

 • Системи контролю доступу
 • Системи відеонагляду

Переваги роботи з компанією SHEN

Для кожного фітнес центру ми готуємо індивідуальні рішення і умови співпраці, засновані на аудиті будівлі і вимогах клієнта. З компанією SHEN легко не відволікатися на питання пов’язані з обслуговуванням приміщень. Ми гарантуємо:

 • Безкоштовний аудит і індивідуальну пропозицію
 • Висока якість обслуговування від лідера ринку
 • Страхування відповідальності
 • Забезпечення прозорості та доступності процесів, завдяки системі автоматизації
 • Кваліфікований персонал, сучасну техніку, матеріали і професійні засоби і інструменти
 • Регулярні пропозиції щодо вдосконалення обслуговування

Заповніть форму прямо зараз і ми підготуємо для вас кращу пропозицію на ринку!

Обслуговування Фітнес центрів
Середній рейтинг: 4.6
Голоси: 11
Відгуки: 28
Напишите нам

  manager