Навіщо Фасіліті послуги ТРЦ?
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Навіщо Фасіліті послуги ТРЦ?

Фасіліті послуги набувають все більшої популярності в нашій країні, це і не дивно адже обслуговування об’єкта нерухомості грає ключову роль в більшості сфер бізнесу, будь то магазин, офіс, склад або виробничий цех. Особливим попитом такі послуги користуються у торгово розважальних центрів, де весь бізнес залежить від будівлі. За експертними оцінками компанії SHEN, 49% аутсорсингових фасилити послуг в Україні припадають саме на ТРЦ.

Навіщо Фасіліті послуги ТРЦ?

Block Arcade

Чим же так вигідні послуги аутсорсингових компаній саме в цьому секторі? В роботі торгово розважальних центрів існує багато завдань і нюансів пов’язаних з функціонуванням будівлі, які займають багато часу, аби дати зосередиться на розвитку проекту. Наприклад всім відома проблема плинності обслуговуючого персоналу, невихід на зміну прибиральника, слюсаря, сантехніка веде до зривів в робочому процесі, не кажучи вже про безперервному пошуку все нових і нових працівників. У разі передачі клінінгу, охорони, технічного обслуговування будівлі на аутсорс ТРЦ отримує надійного партнера, гарантію якості виконуваних робіт, кваліфікований персонал і звільняє близько третини робочого часу, яке можна використовувати для вирішення інших важливих завдань.

Крім того, Facility менеджмент компанії приносять додаткову вартість об’єкту нерухомості, підвищуючи його привабливість для відвідувачів і орендарів, що дозволяє власнику ТРЦ отримати конкурентну перевагу і можливо трохи підняти ціни для орендарів.

Однією з найважливіших завдань фасилити послуг є економія ресурсів клієнта. Про економію часу ми писали вище, поговоримо ще про технічну сторону питання. Наприклад користуючись послугами клінінгу ТРЦ може економити багато грошей на закупівлі миючих засобів і техніки. Аутсорсингова компанія зазвичай закуповує великі обсяги професійної хімії, за оптовими цінами, а купувати дорогу техніку для миття підлог і обладнання для ТРЦ може бути дуже накладно. Якщо ж говорити про технічне обслуговування, то висококваліфіковані фахівці допоможуть налагодити все системи і оптимізувати витрати на енергоресурси, що в деяких випадках допомагає заощадити до 30% витрат.

Незважаючи на це, за підрахунками компанії SHEN, поки тільки 9% ТРЦ віддають фасилити послуги на аутсорс. І хоча щороку ця цифра тільки збільшується, до європейських показників нам поки далеко. Однак стабілізація ринку торгової нерухомості, яка почалася в другій половині 2016 року, деяке зростання орендних ставок, і заплановані до відкриття нові об’єкти, значно збільшать темпи росту аутсорсингових фасилити послуг в ТРЦ.