Як знизити ризики інфекції в фітнес клубах
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як знизити ризики інфекції в фітнес клубах

Згідно з постановою уряду з 1 червня фітнес центри і спортзали знову відкрили свої двері для відвідувачів. Чи варто говорити про те, що ризики інфікування в таких закладах досить високі, і щоб уникнути зараження і відвідувачам і спортивному центру необхідно дотримуватися чітких правил:

Як знизити ризики інфекції в фітнес клубах

  • Дезінфікувати руки на вході і виході. Додатково, співробітники повинні проводити дезінфекцію рук не менш ніж раз на 2 години.
  • Співробітники повинні носити маски та респіратори, на адміністрації лежить відповідальність за навчання персоналу правильного носіння та утилізації масок.
  • Дезінфектори повинні бути розставлені на входах, біля тренажерів, в кожному приміщенні де бувають люди.
  • Дотримуватися правила 1 людина на 10 м.кв. для тренажерного залу, і 1 людина на 5 м.кв. для групових занять
  • Тренажери повинні бути розставлені на відстані 1.5-2.5 метра, в залежності від призначення.
  • Санітарна обробка приміщень повинна проводиться регулярно, в залежності від скупчення людей
  • Система вентиляції і кондиціонування повинна пройти позапланове ТО. Слід також замінити фільтри на нові
  • Замінити текстильні рушники на одноразові, також по можливості використовувати інші одноразові речі, такі як посуд, витратні матеріали для прибирання і т.д.

Фітнес клуб – це комплекс, що складається з приміщень різного призначення. І тут дуже важливо, правильно здійснювати прибирання, санітарну обробку і дезінфекцію, із застосуванням різних засобів і техніки для тренажерних залів, басейнів, роздягалень, душових, загальних приміщень, холів, кафетеріїв і т.д. Самостійно проводити подібні маніпуляції може бути дорого і неефективно, набагато вигідніше звернутися в фасіліті компанію, яка має в своєму розпорядженні професійну техніку і засоби для видалення всіх видів забруднень та дезінфекції навіть найскладніших ділянок.