Як захистити підлогу від наслідків поганої погоди. Поради від експерта
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як захистити підлогу від наслідків поганої погоди. Поради від експерта

Бруд, сніг, хімічні засоби можуть пошкодити підлогу в комерційному будинку і призведуть  до необхідності заміни покриття, що буде коштувати чималих грошей. На щастя, якщо дотримуватися кількох правил, можна значно продовжити життя цієї поверхні.

Як захистити підлогу від наслідків поганої погоди. Поради від експерта

Отже, експерти компанії SHEN радять звернути увагу на наступні моменти:

Покриття для підлоги

Багато хто вважає, що спеціалізовані покриття для підлоги лише надають блиск і не несуть інших функцій. Однак це один з найдієвіших способів захистити поверхню від вологи, бруду і передчасного зносу. Такі захисні покриття вибираються виходячи з матеріалу підлоги і бюджету замовника. У будь-якому випадку це дешевше ніж займатися реставрацією або повною заміною плитки, ламінату, паркету.

Килимові покриття для вхідних груп

Розміщення високоякісних килимків біля всіх вхідних дверей не тільки захищає підлогу, але і скорочує витрати на клінінг. Тут важливий розмір. Експерти рекомендують на кожен вхід класти килим розміром від 4.5 до 6 метрів, для максимальної ефективності.

Клінінгове обслуговування

У зимові місяці варто переглянути графік роботи клінінгового персоналу і збільшити кількість прибирань в місцях скупчення людей, холах, лобі, променадах торгових центрів і т.д.

Також варто уважно поставитися до автоматичних підлогомиючих машин, так як деякі з них під час прибирання можуть пошкоджувати захисне покриття підлоги при видаленні засохлої землі, піску.

Якщо слідувати цим простим правилам підлога збереже свій привабливий вигляд надовго і заощадить кошти на ремонті приміщень.