Як убезпечити будівлю? 5 важливих порад
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як убезпечити будівлю? 5 важливих порад

Комерційна безпека – важливий компонент стратегії будь-якої компанії. Відповідальність організації створити безпечні умови не тільки для персоналу, а й будь-якої людини, якої стосується діяльність компанії. У сьогоднішньому світі безпека бізнесу забезпечується як в онлайн середовищі, так і в фізичному світі. І хоча гарячою темою є саме кібербезпека, фізична охорона не менш важлива.

Як убезпечити будівлю? 5 важливих порад

Експерти департаменту безпеки компанії SHEN, лідера ринку фасіліті менеджменту в Україні, виділили 5 моментів, на які варто звернути увагу при організації охорони на об’єкті комерційної або будь-якої іншої нерухомості.

  1. Виконайте загальну оцінку всіх вразливостей

Хоча технічно це можна зробити внутрішніми силами, більш ефективною оцінка стане, якщо її проведе професійна компанія. Вона зробить аудит бізнесу і надасть рекомендації щодо того, як забезпечити найкращий захист організації або наприклад, заходи. При цьому будуть враховуватися, такі фактори, як рівень злочинності в цьому районі, точки входу і виходу, які можуть – за певних обставин – зробити власність більш привабливою для цілей злочинців, відвідуваність об’єкта (як співробітниками, так і клієнтами, покупцями), доступні системи спостереження, а також випадки, що відбувалися в минулому.

Професійна фірма також проконсультує щодо кращих технологій і методів організації охорони, щоб задовольнити всі пов’язані з безпекою потреби.

  1. Аудит персоналу і нових співробітників

Якщо в компанії працює хоча б одна людина, слід мати на нього актуальні дані або особисту справу, яка повинна включати в себе фотографію співробітника, контактні дані та екстрені контакти. Переконайтеся, що рекомендації нового працівника перевірені, перш ніж людина почне виконувати свої обов’язки. Такі перевірки можуть включати, але не обмежуються цим, пошук судимості, минулі перевірки зайнятості.

  1. Не забувайте про прості фактори безпеки

Ніколи не варто недооцінювати силу простоти. Використання якісних замків, захисних воріт, ключів і самозакривних дверей – все це сильні стримуючі фактори, які не можна скидати з рахунків. Існує також велика перевага розміщення співробітників в стратегічних точках всередині будівлі. Рецепціоністи, секретарі, хостесс – всі зайві очі і вуха, якщо вони розташовані в правильних місцях.

Повинна бути прийнята політика, що дозволяє значно знизити ймовірність потенційних порушень безпеки. Вона може включати в себе будь-яку передачу ключів, зберігання грошових коштів та цінностей, використання комп’ютерних паролів і чіткі інструкції щодо того, що співробітники повинні робити в разі надзвичайної ситуації, або якщо вони помічають будь-які підозрілі дії.

  1. Впровадження камер спостереження

Залежно від типу та місця розташування бізнесу камери відеоспостереження можуть бути розумним вкладенням. Зокрема, вони можуть розміщуватися в уразливих місцях, наприклад, там, де зберігається цінна або конфіденційна інформація, на входах в будівлю або в більш тихих місцях, наприклад на парковках. Установка камери відеоспостереження – це спеціальна робота, спрямована на задоволення потреб конкретного бізнесу, тому її найкраще виконувати професійним і кваліфікованим підрядником.

Служби моніторингу безпеки мають ключове значення для забезпечення цілодобового захисту бізнесу, завдяки чому видима на камері ситуація, може отримати негайну реакцію в будь-який час доби.

  1. Співпрацюйте лише з професіоналами

Охоронці на місці є серйозним стримуючим фактором, який використовується все більше і більше, оскільки послуги стають все більш доступними. Від охоронців, які постійно патрулюють будівлю і територію, до тих, хто реагує на порушення безпеки або контролює за допомогою камер спостереження, використання керованої служби безпеки є економічно ефективним способом посилення захисту будь-яких приміщень.