Як правильно вибрати дезінфектор для комерційних приміщень
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як правильно вибрати дезінфектор для комерційних приміщень

Дезінфікуючі засоби останні кілька місяців популярні як ніколи. Однак наскільки ефективні ці засоби в боротьбі з інфекціями, зокрема з короновірусом? Не всі засоби однаково ефективні і для того, щоб мінімізувати ризики усередині приміщень слід ретельно підійти до вибору дезінфекторів.

Як правильно вибрати дезінфектор для комерційних приміщень

Отже, всі вже знають, що для дезінфекції рук потрібно використовувати засіб з вмістом спирту не менше 70%. Чи актуально це і для дезінфекції поверхонь.

Необхідно використовувати тільки професійні засоби з відповідною етикеткою, що позначає ефективність в боротьбі з SARS-Cov-2 або COVID-19.

Також варто звернути увагу на склад. Дослідження опубліковане в Journal of Hospital Infections, профільному британському журналі, які займаються науковими публікаціями та поширенням інформації про вірусні інфекції, показало, що використання хімії, що містить від 62 до 72% етанолу, 5% перекису водню (hydrogen peroxide) або 0,1% гіпохлориту натрію (sodium hypochlorite) вбивають вірус протягом хвилини. У той же час препарати з вмістом 0.04% хлориду бензалконію (benzalkonium chloride), 0.06% гіпохлорит натрію (sodium hypochlorite) і 0.55% орто-фталальдегіта (ortho-phtalaldehyde) виявилися менш ефективними.

Перед обробкою поверхонь ознайомтеся з інструкцією, так як багато засобів після нанесення необхідно залишити на поверхні на кілька хвилин, і тільки після цього витирати.

Також важливим є той факт, що дезінфектори наносяться на чисті поверхні, тому з поверхонь необхідно видалити всю грязь миючими засобами.

Дотримуючись цих нескладних правил можна значно знизити ризики зараження через поверхні всередині будівлі. Безпека людей понад усе, тому найкраще звернутися до професіоналів, які проводять прибирання та дезінфекцію згідно найостаннішим протоколам і використовують тільки перевірені професійні дезінфектори.