Як підготувати прилеглу територію до зими
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як підготувати прилеглу територію до зими

Осінь час підготовки об’єкта нерухомості до зими. Однак уваги вимагає не тільки будівля, але і прилегла територія. Правильно проведена підготовка не вимагає великих витрат і забезпечить приємне враження взимку і доглянутий зовнішній вигляд навесні.

Як підготувати прилеглу територію до зими

У зв’язку з епідемією коронавірусу люди стали більше часу проводити на вулиці, і територія перед входом, сквери та зелені зони стали візитною карткою будь-якого об’єкта нерухомості. Тому для підтримки іміджу піклуватися про простір навколо будівлі необхідно більш ретельно.

Отже, які саме роботи варто провести перед настанням холодів?

  • Для початку, необхідно подбати про рослинність на території. Підживити кущі і дерева, обрізати сухі і старі гілки.
  • Осінь також прекрасний час, щоб висадити нові види кущів і дерев і змінити ландшафт, якщо в цьому є необхідність. До весни дерева приживуться а грунт втрамбується і територія буде мати більш охайний вигляд
  • Варто оновити розмітку на паркінгу і під’їзних доріжках, обробити і “зашити” відколи і ямки в асфальті і прочистити дощову каналізацію.
  • До настання заморозків потрібно відключити систему поливу, щоб уникнути замерзання води в шлангах і трубах і уникнути розривів.
  • Також необхідно витратити час на прибирання листя. Пам’ятайте, що спалювати листя на сьогоднішній день заборонено законом, тому їх необхідно вивести на спеціальний полігон.
  • Не забудьте укласти договір з компанією, яка займеться прибиранням снігу, збиванням бурульок з дахів і проведенням інших заходів по догляду за територією

Такі прості правила допоможуть не тільки підвищити імідж компанії, але і збільшать вартість самого об’єкта нерухомості. А персоналу і гостям будівлі буде приємно знаходиться на території.

Компанія SHEN – лідер ринку обслуговування комерційної нерухомості здійснює весь комплекс робіт по догляду за прилеглою територією. Самостійний догляд за зеленню, доріжками і паркінгом – справа досить клопітка і забирає багато часу і сил. Довіривши цю частину роботи професіоналам, компанія може оптимізувати ресурси і звільнити час для вирішення стратегічних завдань.