Водопровід і каналізація. На що звернути увагу при технічному обслуговуванні
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Водопровід і каналізація. На що звернути увагу при технічному обслуговуванні

Будь-яка комерційна чи промислова будівля не може функціонувати без водопроводу і каналізації. Справна система водопостачання-  важлива складова безперебійної роботи об’єкта нерухомості. Навіть найменше протікання може призвести до серйозних фінансових втрат і необхідності робити ремонт.

Водопровід і каналізація. На що звернути увагу при технічному обслуговуванні

Якщо будівля підключена до централізованої системи водопостачання і каналізації, то в цьому випадку найголовніше врахувати наступні моменти:

  • Своєчасно проводити перевірку труб на розриви, знос
  • Міняти у міру необхідності витратні матеріали, фільтри, клапани, прокладки
  • Ремонтувати сантехніку, замінювати крани, змішувачі
  • Стежити за тим, щоб в трубах не утворювалося засмічень і вода безперебійно потрапляла в каналізацію
  • Регулярно прочищати зливну каналізацію

Промислові об’єкти часто використовують власні системи водопостачання та каналізації, і технічне обслуговування в такому випадку дещо відрізняється. Крім перерахованих вище робіт необхідно також звернути увагу на наступне:

  • Вода на виробництво часто подається з артезіанських свердловин, тому тут важливо розуміти її склад і підібрати відповідні фільтри.
  • Також така вода може містити мікроелементи, які осідають на трубах, в нагрівальних елементах і інших складових частинах системи водопостачання. Це варто враховувати при плануванні технічних оглядів і планової заміни деталей.
  • Автономна система також має на увазі наявність різноманітного обладнання, такого як: насоси, системи нагріву води, системи очищення і т.д. Обслуговувати цю техніку можуть тільки професіонали, в іншому випадку велика ймовірність виникнення несправностей і зупинки виробництва.

Таким чином обслуговування систем водопроводу і каналізації професійною фасіліті компанією є вигідним рішенням, яке оптимізує ресурси і забезпечує безперебійну роботу виробництва. Немає необхідності наймати окремих фахівців в штат і навчати їх роботі з вузькоспеціалізованим обладнанням, займатися замовленням техніки, інструментів і витратних матеріалів. Довіривши обслуговування водопроводу і каналізації компанії SHEN клієнт також отримує страхування ризиків пов’язаних з можливими аваріями, систему автоматизації процесів і цілодобову підтримку.