facebooktwittertwittertwittertwitter
triangle
triangle
triangle

Важливість якості повітря всередині комерційних приміщень

Останні кілька років, якість повітря всередині будівель стала набувати все більшого значення. А в зв’язку з пандемією коронавірусу, цьому питанню стало приділятися ще більше уваги.

Важливість якості повітря всередині комерційних приміщень

Згідно з даними World Green Building Council краща якість повітря збільшує продуктивність персоналу на 8-11%. 52% опитаних мілленіалів вважають якість повітря вкрай важливою для власного здоров’я. І це тільки кілька цифр, чи варто говорити про те як цей показник впливає на здійснення покупок і на якість виробленої продукції.

Covid 19 вніс свої правки в турботу про якість повітря. Так як вірус передається повітряно крапельним шляхом, то ризик заразитися в закритих приміщеннях, таких як офісні кабінети, магазинчики, робочі приміщення досить високий. Своєчасне технічне обслуговування систем кондиціонування і вентиляції може поліпшити “вентилюємість” простору тим самим знизивши загрозу вірусних захворювань.

Для того, щоб оцінити ситуацію з атмосферою всередині будівлі, необхідно звернутися до тестерів. Для комерційних будівель краще не використовувати побутові тестери, так як вони підходять для маленьких приміщень квартир, і не дуже точні при вимірах великих обсягів. Крім того, професійне тестування визначить наявність різних газів і інших сторонніх часток, які можуть нашкодити здоров’ю.

Щоб поліпшити якість повітря найпростіше, що можна зробити це перейти на більш якісні фільтри, а також фільтри з більшою кількістю ступенів очищення. Також можна вдосконалити існуючі системи вентиляції і кондиціонування додавши наприклад іонізаційні стрижні.

У будь-якому випадку самостійно поліпшити якість повітря в комерційному будинку без залучення професіоналів швидше за все не вийде, або експерименти з обладнанням і і фільтрами можуть обійтися дорожче, ніж співпраця зі спеціалізованою компанією. Технічні експерти компанії SHEN знають всі тонкощі налаштування систем кондиціонування і вентиляції, і вже більше 14 років пропонують ефективні рішення щодо покращення якості повітря всередині обслуговуваних приміщень.