Важливість якості повітря всередині комерційних приміщень
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Важливість якості повітря всередині комерційних приміщень

Останні кілька років, якість повітря всередині будівель стала набувати все більшого значення. А в зв’язку з пандемією коронавірусу цьому питанню стало приділятися ще більше уваги.

Важливість якості повітря всередині комерційних приміщень

Згідно з даними World Green Building Council краща якість повітря збільшує продуктивність працівників в-середньому на 8-11%, а серед опитаних мілленіалів 52% вважають високу якість  повітря вкрай важливою для власного здоров’я.  Відповідно до останніх  соціологічних досліджень якість повітря впливає на здійснення покупок та на якість виробленої продукції.

Covid 19 вніс свої зміни в турботу про якість повітря. Так як вірус передається повітряно- крапельним шляхом, то ризик зараження в закритих приміщеннях, таких як офісні кабінети, магазинчики та робочі приміщення досить високий. Своєчасне технічне обслуговування систем кондиціонування і вентиляції  поліпшує циркуляцію повітря у приміщенні, тим самим знижує загрозу вірусних захворювань.

Для того, щоб оцінити якість повітря всередині будівлі, необхідно звернутися до тестерів. Для комерційних будівель краще не використовувати побутові тестери, так як вони підходять  лише для маленьких житлових приміщень, і надають не точну інформацію при тестуванні великих обсягів повітря. Крім того, професійне тестування визначить наявність різних газів та інших сторонніх часток, які можуть нашкодити здоров’ю.

Щоб поліпшити якість повітря  достатньо перейти на більш якісні фільтри, а також фільтри з більшою кількістю ступенів очищення. Також можна вдосконалити існуючі системи вентиляції і кондиціонування, додавши, наприклад,  іонізаційні стрижні.

У будь-якому випадку,  самостійне поліпшення  якісті повітря  у великому приміщенні без залучення професіоналів досить складний процес, а самостійні експерименти з обладнанням та фільтрами можуть обійтися дорожче, ніж співпраця зі спеціалізованою компанією. Технічні експерти компанії SHEN знають усі тонкощі налаштування систем кондиціонування і вентиляції та  вже більше 14 років пропонують ефективні рішення щодо покращення якості повітря всередині  приміщень, які обслуговують.