Технічне обслуговування систем вентиляції і кондиціонування в зимовий період
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Технічне обслуговування систем вентиляції і кондиціонування в зимовий період

Система вентиляції і кондиціонування одне з найважливіших обладнань в будь-якій будівлі будь то комерційний об’єкт або виробничі цехи. Саме від правильності функціонування цієї інженерної складової залежить якість повітря, а значить і самопочуття людей, що знаходяться в будівлі. Крім того, неправильне функціонування системи призводить до нераціонального використання ресурсів і витрат, яких можна уникнути.

Технічне обслуговування систем вентиляції і кондиціонування в зимовий період

Air conditioning unit covered in snow

Зима – складний період для будь-якого обладнання, а тим більше для вентиляційного, тому підготуватися до сезону варто заздалегідь:

  • Замінити і почистити фільтри
  • Перевірити справність всіх вузлів і механізмів, приділивши особливу увагу нагрівальних елементів
  • прочистити повітроводи
  • Відрегулювати температурний режим, відповідно до погодних умов

Фахівці рекомендують також провести аудит будівлі і звести до мінімуму потрапляння холодного повітря через двері, вікна, кватирки і інші конструкції будівлі.

Важливим моментом при експлуатації систем вентиляції та кондиціонування в зимовий період є температурний режим. Зміна хоча б на 1 градус може як заощадити ресурси і створити більш комфортні умови перебування так і навпаки, привести до незапланованих втрат.

Грамотно відрегулювати всю систему можуть тільки вузькокваліфіковані фахівці, наймати яких в штат не має сенсу. Кращим виходом в даній ситуації є технічне обслуговування на принципах аутсорс професійною фасіліті компанією.

Компанія SHEN є надійним партнером в питаннях технічного обслуговування об’єктів нерухомості. Багаторічний досвід роботи і професійна команда дозволяють власникам нерухомості зосередитися на основному виді діяльності, в той час як ми займаємося підтримкою безперебійної роботи будівлі, оптимізацією ресурсів і підвищенням комфортних умов.