Що таке термальна дезінфекція?
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Що таке термальна дезінфекція?

Хвилі інфекції, такі як поточний спалах коронавірусу, викликають стурбованість і підвищують поінформованість про проблеми гігієнічного клімату в приміщеннях, збільшуючи інтерес до систем вентиляції та кондиціонування в громадських будівлях. При поганому плануванні або неправильному обслуговуванні система кондиціонування повітря може швидко перетворитися в переносника хвороботворних мікробів.

Що таке термальна дезінфекція?

Більшість вірусів і інших шкідливих часток утворюється в блоках охолодження повітря. При охолодженні повітря може утворюватися конденсат, який створює живильне середовище для бактерій і цвілі. Вони виникають, зокрема, коли блок не працює, і можуть розноситися по всіх приміщеннях, коли обладнання знову буде введено в експлуатацію

Своєчасне обслуговування та встановлення перевірених ефективних фільтрів в значній мірі знижують кількість хвороботворних мікробів в системі вентиляції і кондиціонування. А для додаткового захисту існує відносно новий метод термальної дезінфекції.

Працює він у такий спосіб: у блоці кондиціонування повітря встановлюється спеціальна система, де теплообмінник і піддон для збору конденсату по черзі повністю нагріваються і сушаться під контролем датчика вологості, так що всі мікроорганізми і патогени безпечно знищуються

Такий комплексний підхід своєчасного технічного обслуговування та використання сучасних технологій допоможуть убезпечити будівлю і захистити людей, що  знаходяться в ній.