Що таке еко прибирання
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Що таке еко прибирання

Екологічність – безперечний і мабуть головний світовий тренд у всіх галузях економіки нашої планети. Фасіліті менеджмент не став винятком. У клінінгових послугах, про які піде мова нижче, екологічність чистячих засобів стала вкрай важливою додатковою цінністю.

Що таке еко прибирання

Якщо говорити в цілому, то еко прибирання – це клінінгові заходи із застосуванням інструментарію, в основному чистячих засобів, які не шкодять навколишньому середовищу, тобто не містять агресивних діючих речовин, таких як наприклад хлор.

SHEN, як соціально відповідальна компанія використовує ряд екологічних миючих засобів. Дані засоби використовуються для дезінфекції поверхонь, води і повітря так званої санації приміщень.

На відміну від хлору, який найчастіше використовується як найдешевший дезинфектант, екологічні засоби не мають запаху і не шкодять здоров’ю людей, що знаходяться в приміщенні. Проводити заходи щодо дезінфекції можна в присутності людей і без спеціальних засобів захисту.

Еко прибирання має ряд переваг як для клієнтів, так і для самої фасіліті компанії:

  • Економія коштів. При протиранні поверхонь витрата екозасоба набагато нижче, ніж використання хлору і хлормістких препаратів
  • Оптимізація роботи. Проводити дезінфекцію необхідно набагато рідше, що дозволяє зосередитися на інших ділянках роботи
  • Підтримання здоров’я персоналу і клієнтів. Відсутність токсичних речовин, які випаровуються не викликають алергії, які не наражають на небезпеку дихальні шляхи людей, але в той же час вбивають більше 700 видів шкідливих мікроорганізмів і не дають їм поширитися
  • Незамінні екологічні дезінфектанти на підприємствах, що працюють з продуктами харчування за стандартами безпеки HACCP

Крім того, в сучасному світі дуже важлива турбота про власний персонал, клієнтів та відвідувачів, це вагома конкурентна перевага, яка несе позитивний досвід. Інформація про те, що приміщення обробляються безпечними, екологічними засобами, а не хлором, є прекрасним доказом цієї турботи.

Звичайно, в світлі останніх подій, пов’язаних з пандемією і карантином, були внесені свої корективи в частоту проведених прибирань та дезинфекцій в комерційних і виробничих приміщеннях, але це говорить, тільки про те, що еко прибирання може стати ще більш вигідним рішенням для власників і керуючих об’єктами нерухомості.