Прибирання комерційних приміщень після будівельних робіт
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Прибирання комерційних приміщень після будівельних робіт

Ремонт і будівництво процес багатозадачний. Але перед здачею в експлуатацію зазвичай об’єкт нерухомості виглядає як поле бою: гори сміття, будівельного пилу, а іноді і плями, що складно виводяться і присохлі до підлоги матеріали. Прибирання власними силами на перший погляд більш дешеве і раціональне рішення, однак без професійної хімії та обладнання можна пошкодити покриття і при цьому не домогтися необхідної чистоти. Таку роботу краще всього довірити професіоналам і зосередитися на більш важливих стратегічних і тактичних завданнях для бізнесу. Прибирання комерційних приміщень після будівельних робіт

Що включає в себе прибирання після ремонту

Залежно від об’єкта нерухомості і робіт, що в ньому проводилися, прибирання після будівництва включає в себе наступні сервіси:

  • Вивіз будівельного сміття і залишків матеріалів
  • Видалення будівельного пилу зі всіх поверхонь
  • Миття підлоги, натирання спеціальними засобами
  • Миття вікон і вітрин
  • Видалення різних видів плям, залишків монтажної піни, цементу, клею та інших будівельних матеріалів
  • Дезінфекція санвузлів

Чим відрізняється післябудівельний клінінг

Післябудівельний клінінг вимагає більш ретельного підходу. Будівельний пил забивається в усі щілини в будинку і позбутися від нього не так просто. Тут необхідна спеціальна техніка та інструменти. Крім того, залишки клею, плями від будівельних матеріалів складно вивести і може знадобитися багато різних професійних засобів для кожного типу забруднень. Також є певні особливості утилізації будівельного сміття. По-перше це часто важкі і габаритні залишки, можливо колючі – ріжучі, можливо отруйні, просто в смітник їх викинути не вийде.

Особливості післябудівельного прибирання

Головною особливістю даного виду прибирання є те, що це одноразовий сервіс, який однак вимагає різнопланової техніки, інструментів і хімічних засобів, а також досвіду роботи в цій сфері. Тільки досвідчена компанія зможе вичистити всі важкодоступні місця і впоратися навіть з найскладнішими видами забруднень

Переваги післябудівельного прибирання від клінінгової компанії

Системний підхід і відпрацьована технологія прибирання грають ключову роль в досягненні очікуваного результату в прибиранні після будівництва. Використання перевірених і добре рекомендованих миючих засобів і техніки однозначно впораються з усіма видами будівельних забруднень, не залишать розводів і максимально ефективно очистять всі поверхні.

Підготовлений персонал, який спеціалізується на цьому виді діяльності зможе оцінити весь фронт робіт, прибрати у важкодоступних місцях і приділити особливу увагу поверхням, де скупчується найбільше будівельного пилу. А найголовніше професійні клінери зроблять це швидко і без необхідності постійного контролю.