Програми інфекційного контролю в будівлі. Здоров'я і ефективність
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Програми інфекційного контролю в будівлі. Здоров’я і ефективність

Лютий є найскладнішим місяцем, з точки зору інфекційних захворювань. Поширенню вірусів також сприяє аномально тепла зима. Не дивно, що продуктивність персоналу в цей місяць, за підрахунками аналітиків, знижується майже на третину.

Програми інфекційного контролю в будівлі. Здоров'я і ефективність

Як же можна боротися з такими низькими показниками ефективності? Останнє дослідження опубліковане в січні 2020 року американськими дослідниками, каже, що впровадження програм інфекційного контролю на об’єкті нерухомості, може знизити кількість бактерій на 95%. Такий захист здатен підтримати продуктивність персоналу на високому рівні.

Ефективний захист будівлі від інфекцій і бактерій включає в себе три елементи:

  • Надійні професійні дезінфікуючі засоби
  • Навчання персоналу правилам гігієни
  • Підкріплення показовим прикладом

Дезінфікуючі засоби

Використовувати для дезінфекції варто тільки професійні засоби. Неперевірені хімікати може не тільки не дати бажаного ефекту, а й нашкодити здоров’ю персонала.

Не менш важливо і правильне розміщення дезінфекторів, спреїв, мила і т.д в середині будівлі. Наприклад диспенсер з очищуючим засобом для рук можна повісити при вході в будівлю, біля кухні, переговорних і інших місць загального користування, а не тільки у вбиральнях. Доведено, що тільки такі дії знижують кількість бактерій на 60%.

А для ефективного використання коштів, варто обзавестися диспенсерами, які будуть дозувати рідину і допоможуть запобігти перевитратам.

Навчання персоналу

В принципі одного невеликого семінару з питань особистої гігієни в приміщеннях цілком достатньо для профілактики вірусних захворювань. Акцент на чистоті рук і регулярному протиранні робочих поверхонь значно знижують ризики застуд на роботі.

Показовий приклад

Для того, щоб співробітники користувалися дезінфікуючими засобами, а також стежили за чистотою рук і робочої обстановки, топ-менеджмент компанії може показати позитивний приклад, використовуючи засоби, про які ми говорили вище. Психологія людини така, що він прагне копіювати поведінку осіб, що стоять вище, тому під час показового прикладу ймовірність того, що персонал буде стежити за особистою гігієною значно збільшується

На додаток до обов’язкових складових програм інфекційного контролю, експерти рекомендують забезпечити співробітників вітамінами і по можливості не збільшувати навантаження на персонал в цей небезпечний для захворювань період.