Правила мийки вікон в комерційних будівлях
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Правила мийки вікон в комерційних будівлях

Вікна давно стали візитною карткою будь-якої комерційної будівлі. Чисті, блискучі – вони роблять об’єкт привабливим, підвищують його імідж, а також створюють продуктивну робочу атмосферу всередині. Згідно з останніми архітектурним трендам скляні поверхні повинні займати якщо не весь фасад, то його значну частину. Крім естетики це дозволяє більшій кількості природного світла проникати всередину, тим самим оптимізуючи витрати на освітлення.

Правила мийки вікон в комерційних будівлях

Однак доглядати за такими поверхнями самостійно вкрай складно, а в більшості випадків і просто неможливо. Тому для мийки вікон необхідно найняти професійну компанію, що має не тільки досвід, але і дозвіл на проведення висотних робіт. Розглянемо основні моменти даного процесу:

Якщо вікна знаходяться на висоті до 6 метрів, то помити їх можна не вдаючись до промислового альпінізму та інших висотних робіт. Така мийка підходить для вітрин магазинів, офісів та інших комерційних площ, що знаходяться на перших, іноді других поверхах будівель. Тут потрібні класичні інструменти для мийки, професійна хімія і телескопічні подовжувачі, щоб дістати до верхньої частини вікон.

Найбільш популярним методом очищення скла від бруду є промисловий альпінізм. При цьому все що потрібно від замовника – це доступ на дах, щоб висотні робочі могли закріпити мотузки, на яких вони будуть спускатися по фасаду будівлі і проводити прибиральні заходи.

У деяких випадках, конструкція будівлі не дозволяє використовувати альпіністів для миття скла. Наприклад, поверхня, що виступає на даху не дасть можливості наблизитися до вікон. У такому випадку використовуються автопідйомники – автомобілі зі спеціальною люлькою, що піднімає мийника на потрібну висоту. Мінусом тут буде дорожнеча такої послуги і неможливість дотягнутися до верхніх поверхів висотного будинку.

Технології не стоять на місці, і серед інноваційних рішень для мийки вікон варто відзначити використання телескопічних штанг. Це трубки висотою до 25 метрів в верхню частину яких під високим тиском подається вода, очищаючи скляну поверхню.

У деяких країнах світу починають використовувати роботів, свого роду пилососи, що переміщаються вертикально і миють скло за допомогою води і спеціальних хімічних засобів.

Для того, щоб після після миття, вікна виблискували чистотою компанія SHEN настійно рекомендує звертатися тільки в професійні компанії, що мають відповідні дозволи. Наша компанія не перший рік займається миттям вікон по всій території України. Ми накопичили знання і досвід для надання якісного сервісу та видалення забруднень будь-якої складності.