Переваги найму підрядника для клінінгових послуг
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Переваги найму підрядника для клінінгових послуг

Чистота і порядок на об’єктах комерційної, виробничої та будь-якої іншої нерухомості важливий показник успішності бізнесу. І якщо для прибирання невеликого офісу найчастіше наймають прибиральницю, то з більшими приміщеннями все йде трохи інакше. У даній статті ми розглянемо можливості, правила роботи і критерії вибору клінінгових компаній

Переваги найму підрядника для клінінгових послуг

Клінінгові компанії

Професійні підрядники для клінінгових послуг – це компанії, які беруть на себе весь спектр робіт з прибирання та підтримання чистоти на об’єкті клієнта.

Розвинені країни давно зрозуміли всі переваги такого співробітництва і вже багато десятиліть активно користуються послугами даного виду аутсорс. Незважаючи на те, що в Україні ринку комерційного клінінгу всього близько 20 років, компаній, що надають відповідні послуги тисячі. Для того, щоб зробити усвідомлений вибір серед такої кількості підрядників, необхідно визначитися з цілями і завданнями пов’язаними з прибиранням.

Що входить в обов’язки підрядника

Як правило підрядники надають повний комплекс послуг з прибирання приміщень. Основними роботами є:

 • Щоденне прибирання
 • Генеральне і сезонне прибирання
 • Прибирання після будівельних робіт
 • Хімчистка килимових покриттів і м’яких меблів
 • Прибирання прилеглої території
 • Промисловий альпінізм
 • Миття вітрин і вікон
 • Дезинфекція/дезінсекція/дератизація

Залежно від потреб клієнта компанія може надати як одноразові послуги так і здійснювати щоденне і інші види прибирань на основі довгострокового контракту.

Для того, щоб краще розуміти необхідний обсяг робіт підрядник проводить аудит об’єкта, в ході якого, крім розрахунку площі прибирання, необхідної кількості прибирального персоналу вивчає характер забруднень, інтенсивність трафіку, години максимального навантаження і т.д. На основі цих даних і складається комерційна пропозиція в якій прописуються всі необхідні види робіт, їх частота, час проведення клінінгових заходів, засоби і ресурси які будуть використовуватись.

Коли всі нюанси узгоджені сторони підписують контракт в якому вказуються обов’язки підрядника, включаючи:

 • Підтримка чистоти на об’єкті
 • Частота підтримуючих прибирань, миття підлог, витирання пилу та всіх інших сервісів
 • Необхідність використання та закупівлі певних миючих засобів, інструментів, техніки
 • Години проведення робіт
 • Відповідальність за збереження матеріальних ресурсів

 

Кому вигідно використовувати послуги клінінгових компаній

Компанії, що мають в своєму розпорядженні відносно великі площі, стикаються з рядом проблем:

 • По – перше одна прибиральниця не може впоратися з усім обсягом робіт, тому наймати необхідно кількох людей
 • По – друге, створюючи клінінговий відділ, необхідно мати справу з усіма питаннями пов’язаними з виплатами зарплат, оподаткуванням, пошуком заміни на час відпустки, лікарняних і т.д.
 • По – третє, багато часу йде на управління клінінговими питаннями: найм персоналу, закупівля витратних матеріалів, інструментів, оренда або закупівля дорогої техніки, пошиття форми, контроль якості робіт

З огляду на ці фактори для виробничих підприємств, торгових і бізнес центрів, логістичних комплексів, великих офісів, фітнес клубів, навчальних і медичних центрів набагато вигідніше найняти аутсорсингову компанію, і зосередитися на своєму основному виді діяльності.

Як вибрати клінінг сервіс

За підрахунками експертів тільки в Києві на сьогоднішній день зареєстровано понад 400 компаній з прибирання приміщень. Тому щоб отримати дійсно якісний сервіс, необхідно враховувати наступні нюанси, при виборі підрядника:

Час роботи компанії на ринку. Це важливий показник. Чим довше компанія веде активну діяльність, тим більше у неї досвіду в прибиранні і тим якісніше послуги, які вона може надавати

Трудове законодавство та дозволи. Клінінгові роботи – це специфічний вид діяльності, і далеко не всі компанії офіційно оформляють своїх співробітників. Співпраця з підрядником, що працюють за КЗпП з офіційним працевлаштуванням мінімізує ризики, тобто підрядник несе повну відповідальність за дії свого персоналу. Також для певного виду робіт, наприклад миття фасадів необхідні певні дозволи, їх теж варто перевірити.

Управління якістю. На сьогоднішній день робота за міжнародними стандартами ISO є обов’язковим атрибутом якісного сервісу.

Відгуки і клієнти. Показовим є наявність великих клієнтів, компаній лідируючих в своїй галузі. Рекомендаційні листи також є великим плюсом, що свідчать про якість послуг, що надаються

Індивідуальний підхід. Кожна будівля і приміщення унікальне і має свою специфіку в плані прибирання, професіонали клінінгу це розуміють, і не можуть скласти комерційну пропозицію без докладної інформації про об’єкт

Переваги роботи з SHEN

Компанія SHEN працює на ринку комерційного клінінгу з 2006 року і надає свої послуги в секторі B2B для об’єктів будь-якого розміру і складності. Нашими клієнтами є великі виробничі підприємства, відомі торгові марки, логістичні комплекси, ТРЦ, бізнес центри, торгові мережі, аеропорти.

Для кожного клієнта ми проводимо безкоштовний аудит і пропонуємо індивідуальні рішення, на основі системного підходу та передових технологій. Також ми здійснюємо страхування ризиків і впроваджуємо систему автоматизації завдяки якій, всі процеси стають короткими, простими і зрозумілими для замовника.

Всі клінінгові роботи проводяться згідно з міжнародними стандартами управління якістю з використанням хімічних засобів, інструментів та техніки від провідних виробників, а висококваліфікований персонал проходить навчання в реальних умовах і має високий рівень підготовки для обслуговування навіть найскладніших площ.