Переваги фасіліті компанії перед створенням власної інфраструктури
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Переваги фасіліті компанії перед створенням власної інфраструктури

Що таке фасіліті менеджмент

Переваги фасіліті компанії перед створенням власної інфраструктури

Фасіліті менеджмент – відносно нове поняття для українського ринку. У той час як у світі  управління обслуговуванням об’єкта нерухомості існує вже сорок років. За цей період кардинально помінялися методи, підходи, технології і, звичайно, саме визначення професії. На сьогоднішній день останнім стандартом ISO Facility management визначається як організаційна функція, яка об’єднує людей, розміщує і налаштовує процеси всередині будівлі, з метою поліпшення якості життя людей і продуктивності основного бізнесу.

Простіше кажучи – це комплекс робіт, з обслуговування будівлі для підтримки певних показників.

Види фасіліті менеджменту

Згідно з міжнародною класифікацією фасіліті послуги прийнято поділяти на Hard і Soft. Перші відносяться до інфраструктури будівлі, це різні системи та обладнання (обслуговування вентиляції, кондиціонування, водопроводу і каналізації, освітлення та електрики, ліфтів, ескалаторів і т.д.), другі ж роблять перебування людей в будівлі більш комфортним і безпечним (клінінг, охорона, кейтеринг, ресепшн сервіс).

Крім того, фасіліті менеджмент можна розділити на аутсорсинговий і внутрішній. У свою чергу, аутсорсинговий facility management може надаватися як у вигляді окремих послуг, так і за принципом так званого інтегрованого ФМ. Це означає, що ФМ команда обслуговує всю будівлю і працює в максимальній взаємодії з клієнтом.

Що входить в управління експлуатацією об’єкта нерухомості

Найчастіше, основними послугами фасіліті менеджменту є:

  • Клінінг
  • Технічне обслуговування
  • Охорона

Однак більшість профільних компаній також пропонують додаткові послуги, які можуть знадобиться для повноцінного функціонування об’єкта нерухомості, наприклад:

  • Кейтеринг
  • Поштовий сервіс
  • Доставка товарів
  • Waste management
  • Послуги пральні
  • Організація заходів

На даному етапі в світі все більшої популярності набирає саме інтегрований фасіліті менеджмент. У такому випадку всі необхідні роботи в будівлі проводяться однією компанією, і це є прекрасним способом оптимізації людських і матеріальних ресурсів.

Переваги співпраці з компанією SHEN

SHEN, як лідер українського ринку, пропонує тільки передові рішення та перевірені технології. Ми забезпечуємо клієнта високим рівнем сервісу і проводимо весь комплекс робіт, необхідних для підвищення комфорту, продуктивності і вартості нерухомості.

Робота на базі системи автоматизації процесів дозволяє зробити всі послуги простими, зрозумілими і прозорими. Клієнт має можливість контролювати проведені роботи 24/7 з будь-якого зручного пристрою.

Для кожної компанії ми готуємо індивідуальні рішення, після проведеного аудиту, таким чином клієнт отримує максимально вигідні умови співпраці.