Оптимізація фасіліті бюджетів. Як правильно спланувати роботи в умовах карантину
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Оптимізація фасіліті бюджетів. Як правильно спланувати роботи в умовах карантину

Пандемія коронавірусу швидко поширюється по всьому світу. На сьогоднішній день близько 20% населення Землі знаходиться на карантині. У ситуації, що склалася бізнес практично у всіх секторах економіки зазнає серйозних збитків, і Україна не виняток.

Оптимізація фасіліті бюджетів. Як правильно спланувати роботи в умовах карантину

Витрати, пов’язані з роботою об’єкта нерухомості є досить суттевою статтею бюджету, тому логічно, що їх оптимізація допоможе знизити навантаження.

Якщо під час карантину будівлю закрито, то є кілька моментів на які варто звернути увагу:

  • У цей період необхідно провести роботи по дезінфекції будівлі. Залежно від типу об’єкта нерухомості найкраще це робити або перед його повним закриттям, або перед відкриттям.
  • Варто переконатися, що вся електроніка і світло вимкнені, системи й устаткування відключені, вода перекрита. Такі прості дії знизять можливі витрати на електроенергію і водопостачання
  • Обов’язково перевірте протипожежні системи, водовідводи для того щоб знизити ризики надзвичайних ситуацій
  • Для запобігання незаконного проникнення, мародерства і хуліганства потрібно подбати про охорону. Найкраще звернутися до фізичної охорони, так як автоматичні системи в даному випадку будуть менш ефективні

Якщо об’єкт нерухомості продовжує функціонувати, то роботи по обслуговуванню об’єкта варто змінити з урахуванням наступних факторів:

  • На час карантину, багато співробітників переходять на віддалений режим роботи, це означає, що графік прибирань можна переглянути.
  • Для економії ресурсів варто якщо це звичайно можливо оптимізувати простір: офісні приміщення, які не використовуються, можна закрити, а також підсобки і т.д.
  • Так як Україна вже переходить на літній режим роботи систем, своєчасне ТО вентиляції і кондиціонерів, відключення опалювальних систем оптимізує витрати

Такі прості кроки допоможуть знизити витрати і оптимізують бюджет в цей складний період, а також убезпечать людські і матеріальні ресурси компанії.