Професійні миючі засоби проти побутових. Економія, ефективність, безпека.
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Професійні миючі засоби проти побутових. Економія, ефективність, безпека.

Кожна компанія в своїй роботі періодично стикається з необхідністю оптимізації ресурсів, зниженні собівартості виробленого продукту або послуги. Коли мова йде про клінінг, то головним питанням стає “А чи варто використовувати професійні засоби?” У даній статті ми спробуємо відповісти на це питання, оцінивши всі сторони чистячих і миючих засобів.

Професійні миючі засоби проти побутових. Економія, ефективність, безпека.

Головне, що відштовхує в професійної хімії – це ціна. Якщо порівнювати з побутовими засобами, то можна побачити різницю в 5-10 разів. Однак не варто забувати, що професійні засоби зазвичай продаються в концентрованому вигляді і розбавляються водою відповідно до рекомендацій виробника, з розрахунку 1/5, 1/20 або навіть більше.  Не складно порахувати, що виходить дешевше. Крім того, такі кошти ефективніше справляються з забрудненнями, а значить розчин витрачається повільніше ніж побутові.

Широко поширений міф про те, що професійні миючі засоби набагато небезпечніше побутових. Це не так. Для роботи з будь- якою “хімією” дотримання техніки безпеки просто необхідно. Будь-яка домогосподарка знає, які побутові засоби можна використовувати без рукавичок, а які ні, що змішування деяких продуктів може привести до отруєння. Професійна хімія більш безпечна, так як в її склад входять Поверхнево активні речовини (ПАВи) які здатні до біологічного розкладу, а не до біохімічного як в побутових. До того ж це більш екологічні засоби.

Ринок професійної хімії в Україні порівняно нерозвинений. Компаній які пропонують таку продукцію не так багато, офіційних представників теж. Наприклад, в Німеччині комерційний оборот ринку професійних миючих засобів і продуктів дезінфекції в 2016 році склав 1 млрд. Євро. Нашій країні до таких показників ще дуже далеко. Для споживачів це означає, що ризики зриву термінів поставок збільшуються, і заміна використовуваних засобів на аналог може бути не швидкою. Однак при правильному і ретельному виборі постачальника, офіційного представника з хорошою репутацією, ризики стають мінімальними. При потребі побутову хімію можна купити в сусідньому магазині і в потрібній кількості, з професійної хімією так не вийде, тому варто заздалегідь планувати необхідну кількість, і мати запас на випадок форс мажорних обставин

У розвинених країнах широко застосовується практика використання дозуючих систем для розведення професійних миючих засобів. Однак це вимагає наявності приміщення з підведенням води і каналізації, і з мінімальним доступом людей в це приміщення. В Україні дозуючі системи поки не дуже поширені, хоча і ведуть до отримання правильних пропорцій, економії коштів, зниженню помилок і звільняють персонал від змішування вручну.

Як правило, професійна хімія продається у великих ємностях. Це веде до невеликої економії при утилізації відходів, і меншому забрудненню навколишнього середовища. Ситуація з відходами в Україні досить плачевна.

З розглянутих нами аспектів видно, що професійні чистячі і миючі засоби набагато вигідніше й ефективніше за звичайну побутову хімію. Прибирання приміщень стає більш безпечним і швидким, а персонал і відвідувачі неодмінно оцінять різницю.