Що потрібно знати про генеральне прибирання?
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Що потрібно знати про генеральне прибирання?

Генеральне прибирання необхідне для підтримки чистоти будь-яких комерційних і виробничих приміщень. Незважаючи на щоденне прибирання і здавалося б стерильність  офісів, виробничих приміщень, магазинів, складів, пил і забруднення накопичуються в важкодоступних місцях, бактерії поширюються, завдаючи шкоду здоров’ю співробітників і їх продуктивності, а також мають неприємні наслідки для гостей

Що потрібно знати про генеральне прибирання?

Генеральне прибирання комерційних об’єктів досить специфічний вид клінінгу і передбачає використання спеціальної техніки, інвентарю та миючих засобів. Залежно від типу приміщення і його особливостей можуть знадобиться сходи, ліси, спеціальні апарати для миття під високим тиском, машини для миття підлоги, а також цілий ряд спеціальних професійних засобів для прибирання.

Варто зазначити, що для такого роду заходів з прибирання узгоджений план і комплексний підхід просто необхідні для досягнення оптимального результату.

Стандартний пакет послуг при генеральному прибиранні включає в себе наступне:

  • Миття підлог, стін, стель спеціальним обладнанням і засобами
  • Миття важкодоступних поверхонь, в тому числі використовуючи висотні роботи
  • Миття і чищення наявного обладнання
  • Дезінфекція всіх поверхонь
  • Чищення м’яких меблів і килимів

Генеральне прибирання зазвичай проводиться в неробочий час і вимагає комплексного підходу, що включає аудит технолога і складання технологічної карти всіх приміщень, графіка прибирання і побажань щодо використання тих чи інших матеріалів і техніки. Не менш важлива злагоджена професійна робота кваліфікованих фахівців, щоб не викликати затримок в роботі персоналу і підприємства в цілому. Також вкрай важливо упевнитися в наявності всіх необхідних дозволів на проведення даного виду робіт і наявного досвіду чистки обладнання, техніки і меблів, яке знаходиться в приміщеннях.

Частота проведення даного комплексу заходів залежить як від самого приміщення, якості щоденного прибирання, так і від специфіки роботи компанії. Експерти рекомендують проводити генеральне прибирання приблизно раз на місяць, але не рідше 2 разів на рік.

Періодичне генеральне прибирання – обов’язкова умова підтримки чистоти в приміщеннях і запорука здоров’я персоналу. Крім того, вченими доведено, що чисті і продезинфіковані приміщення покращують продуктивність персоналу, а це в свою чергу веде до підвищення ефективності і економії ресурсів. Чистота – це вигідно!