Клінінг в осінньо-зимовий період. На що звернути увагу
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Клінінг в осінньо-зимовий період. На що звернути увагу

C настанням осені прибирання приміщень стає більш складним процесом. Особливо це стосується будівель з великою кількістю відвідувачів і співробітників. Магазини, торгові центри, офісні та бізнес центри, виробничі об’єкти вимагають перегляду графіка і взагалі всього процесу прибирання. У цій статті ми поговоримо про важливі моменти клінінгу при погіршенні погодних умов.

Клінінг в осінньо-зимовий період. На що звернути увагу

Кількість опадів, що збільшується, значно впливає на чистоту підлог всередині будівель. Залежно від потоку людей і призначення приміщень необхідно переглянути графік прибирання підлогових покриттів. Також відповідальному менеджеру необхідно постійно тримати під контролем вхідні групи і здійснювати позапланове миття підлог якщо буде потрібно.

При зниженні температури поверхні можуть ставати слизькими, це також варто врахувати і вжити заходів, для того, щоб підлоги залишалися сухими.

Деякі поверхні чутливі до збільшення вологості, зокрема це стосується дерева, тут виходом може стати натирання підлог спеціальними захисними водовідштовхувальними засобами. Вони також знижують кількість подряпин і пошкоджень покриття.

Осінь – прекрасна пора для генерального прибирання, напередодні зими. Тут варто звернути увагу на чистоту фасадів і здійснити миття вікон, вітрин та інших скляних поверхонь. Також перед зимою варто провести інспекцію об’єкта і очистити будинок від грибкових нальотів, паутин і т.д.

Багато роботи буде і на прилеглій території. Восени необхідно прибирати опале листя, змивати бруд, що накопичується після дощів, прочищати стоки, а взимку головним завданням буде прибирання снігу з доріг і парковок, пішохідних зон, а також сколювання бурульок з даху. Варто також подбати про вивезення листя і снігу на спеціальні полігони.

Як всім відомо, восени і взимку погода може бути непередбачуваною. З ранку тепло і сонячно, в обід – злива, до вечора заморозки. У таких випадках необхідна швидка реакція персоналу на мінливі погодні умови. Тут може допомогти автоматизація процесів. Наприклад компанія SHEN в своїй роботі використовує платформу PRENGI, яка робить бізнес процеси прибирання більш короткими і прозорими для клієнта. А це означає чисте приміщення при будь-якій погоді!