Facility management у фармацевтичній галузі
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Facility management у фармацевтичній галузі

Фармацевтичний ринок – це складний механізм, на який впливає багато факторів, як зовнішніх так і внутрішніх. Він характеризується широким асортиментом продукції, що випускається, тривалим терміном розробки нових лікарських засобів з використанням новітніх технологій і залученням вузьких фахівців галузі.

Facility management у фармацевтичній галузі

Велика розмаїтість технологічних процесів, обладнання, сировини, роблять виробництво продукції досить складним і витратним. Державне регулювання, стандарти по виготовленню, дистрибуції, зберігання і транспортування, підштовхують підприємства працювати дотримуючись всіх вищеперелічених стандартів і нормативів.

Для оптимізації процесів, ефективного управління та розв’язання низки завдань, необхідний комплекс професійних послуг facility компанії, а саме:

  • Підтримка стерильних умов у виробничих приміщеннях, на складах, а також в роздрібних мережах, як необхідна умова для випуску, зберігання та продажу лікарських препаратів.
  • Моніторинг систем для безперебійної роботи всіх виробничих і комерційних процесів
  • Охорона об’єктів та прилеглих територій, для запобігання крадіжки лікарських препаратів і особливо рецептурних складових.
  • Забезпечення приміщень вентиляційними системами і їх правильного функціонування для безпечної і комфортної роботи персоналу.
  • Автоматизація окремих процесів і інтеграція в єдину автоматизовану систему, для більш ефективної і менш витратною роботи підприємств.

Для роботи з фармацевтичними підприємствами, facility компанія повинна відповідати всім вимогам і надавати високоякісні послуги, мати позитивний досвід роботи з промисловими об’єктами та даною галуззю.