Чекліст з управління обслуговуванням прилеглої території
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Чекліст з управління обслуговуванням прилеглої території

Прилегла територія часто є візитною карткою будівлі, тому не варто недооцінювати її значення. Планування робіт по догляду за зеленою територією, доріжками і т.д. допоможуть запобігти багатьом потенційним проблемам. При цьому безпека завжди є пріоритетом номер один, і наступний контрольний список містить огляд декількох важливих особливостей ландшафту, які вимагають регулярного огляду для забезпечення безпеки об’єкта протягом року.

Чекліст з управління обслуговуванням прилеглої території

Бережіть дерева

Дерева створюють необхідний антураж і допомагають красиво оформити будь-яку власність. Правильний догляд за деревами гарантує їхнє здоров’я і допоможе запобігти можливим пошкодженням. Фасіліті фахівці, доглядаючи за деревами, зменшують ймовірність падіння гілок і самих дерев і пошкодження майна або блокування пішохідних доріжок. При необхідності варто розглянути можливість установки блискавкозахисту, щоб мінімізувати ризики удару блискавки.

Установка і ремонт освітлення

Гарне освітлення важливе для раннього ранку, пізніх ночей і поганих погодних умов. Проходи, автостоянки, входи і виходи об’єкта повинні бути добре освітлені, щоб забезпечити відвідувачам безпечне переміщення по об’єкту. Обов’язково встановлюйте ліхтарі в місцях, де є сходи або будь-яка зміна висоти дорожнього покриття, а також біля лавок. Яскраве освітлення також служить відмінним засобом стримування злочинності за рахунок збільшення видимості в зонах інтенсивного руху.

Перевірка дренажу води

Дощ і сніг неминучі, і можуть привести до стікання води на ділянці. Добре спланований дренаж допоможе запобігти затопленню. Доглянуті газони і упорядковані ділянки природним чином направлять стік і вберуть воду. Професіонали фасіліті компанії можуть допомогти розробити правильний план дренажу.

Чистота на доріжках і парковках

На пішохідних доріжках і стоянках завжди спостерігається найбільша кількість людей, тому ці ділянки території слід перевіряти частіше. Наявність плану по регулярному прибиранню цих зон від листя, сміття, снігу і т.д., забезпечить комфорт і безпеку відвідувачів і співробітників під час відвідування об’єкта нерухомості. Посадка біля пішохідних доріжок чагарників або іншої зелені допомагає направляти пішохідні потоки і не дає людям створювати свої власні стежки в вашому ландшафті.

Прибирання снігу та льоду

Пізнє літо або рання осінь – найкращий час, щоб намітити місця, куди може звалюватися сніг, і ділянки з інтенсивним рухом, де необхідно прибирати сніг і лід. Варто звернути увагу на години пік, коли відвідувачі входять в будівлю і виходять з неї, і спланувати прибирання снігу таким чином, щоб забезпечити найкращі умови для них.

Забезпечення безпеки вашого об’єкта є першочерговим завданням. Фасіліті компанія повинна бути довіреним партнером у створенні найкращих умов для діяльності не тільки всередині будівлі, а й для обслуговування прилеглих його територій як для орендарів так і для гостей.