Як захистити співробітників від коронавірусу, якщо тримати дистанцію в 1.5 метра неможливо
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як захистити співробітників від коронавірусу, якщо тримати дистанцію в 1.5 метра неможливо

Україна, як і більшість країн по всьому світу знаходяться на стадії рестарту роботи комерційних і громадських будівель. Об’єкти нерухомості відкривають свої двері, за умови виконання деяких строгих правил, таких як носіння масок, дотримання соціальної дистанції 1.5 метра і регулярної дезінфекції загальних приміщень.

Як захистити співробітників від коронавірусу, якщо тримати дистанцію в 1.5 метра неможливо

Багато компаній використовують керівництво Всесвітньої Організації Здоров’я для роботи в умовах карантину, де чітко вказується необхідність роботи на відстані один від одного. Однак існує безліч бізнесів, де дотримати це правило просто неможливо, що ж робити в такому випадку?

Єдиним способом убезпечити людей в будівлі при відносно близькому контакті, є засоби індивідуального захисту і часта дезінфекція всіх приміщень, де знаходяться люди.

На даний момент для клінінгових компаній критично важливо використовувати професійні дезінфікуючі засоби, які довели свою ефективність в боротьбі з вірусами. Також необхідно мати технологічну карту прибирання з чітким зазначенням частоти клінінгових заходів і переліком поверхонь які потрібно обробляти. Особливу увагу слід приділяти місцям контакту, таким як дверні ручки, вимикачі, крани, меблі в загальних приміщеннях і т.д.

Що стосується засобів індивідуального захисту, то зараз їх існує велика кількість: маски, щитки, окуляри, костюми, рукавички. Весь цей арсенал зроблений з різних матеріалів і призначається для різних завдань. Щоб звести до мінімуму небезпеку зараження необхідно, щоб персонал правильно одягав, використовував і утилізував ці засоби. Для цього найкраще організувати практичне заняття, щоб навчити співробітників цим нехитрим премудростям.

У підсумку, на 100% захистити людей, що знаходяться в будівлі навряд чи вийде, проте дотримання простих правил і робота з професійною клінінговою компанією, що працює згідно з міжнародними протоколами боротьби з коронавірусом максимально знизять ризики зараження.