Як світові компанії повертаються до офісної роботи?
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як світові компанії повертаються до офісної роботи?

Більшість міжнародних компаній, як і весь світ 2 місяці перебували на карантині і організовували свою роботу у віддаленому режимі, скорочували персонал, переглядали стратегії. Після зняття частини обмежень великі корпорації розробили власні керівництва по поверненню до офісного життя. Компанія CBRE провела дослідження в 203 таких організаціях і отримала цікаві дані.

Як світові компанії повертаються до офісної роботи?

Так, крім обов’язкових умов, знаходження в робочий час в масці і дотримання соціальної дистанції, близько половини компаній впроваджують безконтактні технології для підтримки чистоти.

Три чверті організацій планують повертати людей в офіс етапами, а не всіх одночасно, і тільки 21% дозволить доступ гостей і клієнтів в будівлю.

Цікавим також є той факт, що тільки 20% компаній планують відкритися як тільки місцевий уряд дозволить офісну роботу, в той час як 42% будуть дотримуватися власної оцінки ситуації, і відкриються тільки коли будуть дотримані внутрішні вимоги.

Окремо варто зупинитися на підготовці офісного простору. Так, 82% розміщують інформаційні плакати з правилами поведінки в офісі, 78% створюють керівництва і встановлюють внутрішню політику соціального дистанціювання, 74% розмічають відстань соціальної дистанції, розміщуючи відповідні мітки на підлозі і встановлюючи обмежувачі і нарешті 61% організовує перестановку меблів, щоб відстань між робочими місцями, зонами відпочинку, обідніми столами становило необхідні 1.5-2 метра.

З наведених вище даних можна зробити висновок, що повернення до офісної роботи в світових масштабах буде не швидким, незалежно від політики, що впроваджується місцевими органами влади.