Як підготувати об'єкт нерухомості до нового локдауну
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як підготувати об’єкт нерухомості до нового локдауну

З 8 січня по всій території України оголошено локдаун, що має на увазі жорсткі карантинні обмеження та закриття всіх комерційних будівель за винятком продуктових магазинів і маркетів товарів першої необхідності, аптек, готелів. Для того, щоб закрити свій об’єкт без значних наслідків, витрат і ризиків аварій необхідно провести ряд заходів.

Як підготувати об'єкт нерухомості до нового локдауну

За статистикою взимку відбувається набагато більше аварій пов’язаних з системами будівлі, тому перше що варто зробити – це переконатися в справній роботі електрики, опалення, вентиляції та водопроводу. Можливо буде необхідно провести позапланове ТО. Так як будівля буде зачинена, аварію можуть помітити не відразу і наслідки будуть набагато серйознішими, ніж при звичайному режимі роботи.

Компанія SHEN також рекомендує відразу після закриття провести дезінфекцію. Таким чином після відкриття 24 січня будівля буде абсолютно безпечно для співробітників і відвідувачів.

Залишати без нагляду об’єкт нерухомості ні в якому разі не варто, крім частіших зломів і крадіжок, охорона зможе швидко зреагувати у разі виникнення аварійної ситуації на об’єкті і мінімізувати втрати.

Незважаючи на те, що період карантину відносно невеликий, це гарний час для проведення косметичних ремонтів, заміни обладнання, переформатування приміщень

Щоб об’єкт нерухомості пережив карантин в цілості і був абсолютно безпечним для людей після зняття обмежень необхідно звернутися до професіоналів. Компанія SHEN, як лідер ринку фасіліті менеджменту в Україні, надає повний комплекс послуг з обслуговування будинку та підтримує безперебійне функціонування об’єкта протягом усього життєвого циклу, і в моменти максимального навантаження, і в період карантину.