Як коронавірус впливає на ланцюжок поставок продуктів для обслуговування будівель
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Як коронавірус впливає на ланцюжок поставок продуктів для обслуговування будівель

Пандемія коронавірусу за останні півроку значно змінила саму модель ведення бізнесу. На перший план вийшли нові цінності, і фасіліті менеджмент якраз грає ключову роль в забезпеченні безпеки і захисту від поширення вірусу всередині об’єктів нерухомості.

 

Як коронавірус впливає на ланцюжок поставок продуктів для обслуговування будівель

В забезпеченні зростаючої потреби в дезінфекторах, миючих засобах, інструментах і техніці, а також витратних матеріалах для систем будівлі деякі фасіліті компанії зіткнулися з певними труднощами. Першими постраждали дистриб’ютори і кінцеві споживачі продуктів з Китаю, хоча заради справедливості варто зауважити, що автоматизовані виробництва практично не знизили темпів виробництва, проте їх кількість мізерно мала в розрізі світових поставок. Далі заводи закривалися по всьому світу, і після розпродажу залишків на складах дефіцит став серйозною проблемою.

Другим моментом став людський фактор. Необхідність скорочення персоналу і віддалена робота, привели до комунікаційних і юридичних складнощів. Підписання документів і вирішення поточних питань стали затягуватися, а деякі і взагалі не вирішувалися довгий час.

Також збільшився час доставки, закриття кордонів, жорсткіший огляд в рази збільшив час транспортування товарів.

Всі ці нюанси виявили важливі проблеми з ланцюжком поставок.

  • По-перше очевидним стала необхідність автоматизації виробництва і логістичної сфери на всіх рівнях.
  • По-друге фасіліті компанії в повній мірі відчули важливість диверсифікації постачальників хімічних засобів і витратних матеріалів, а також по можливості робота без посередників.
  • По-третє в умовах, що склалися миючі засоби вітчизняного виробництва стали вигідним рішенням, що не вимагає тривалих термінів очікування.

Наразі щодня збільшується кількість заражених COVID-19, що змушує задуматися про можливе повторне закриття країн на карантин, тому підготуватися і подбати про хімію і інструменти необхідно вже зараз. Компанія SHEN працює з перевіреними постачальниками товарів для клінінгу, безпеки і технічного обслуговування. Ми співпрацюємо як з провідними міжнародними так і вітчизняними виробниками, що гарантує нашим клієнтам своєчасне обслуговування і постачання продуктів в повному обсязі.