Цінувати навколишнє середовище. Всесвітньому Дню Фасіліті менеджменту присвячується
Спеціальні ціни для підприємств на період війни!
Дізнатись більше →
0 800 300 704

viber telegram whatsapp
triangle
triangle
triangle

Цінувати навколишнє середовище. Всесвітньому Дню Фасіліті менеджменту присвячується

13 травня Фасіліті менеджери всього світу святкують своє професійне свято. Щорічно Міжнародна асоціація Global FM визначає тему для цієї урочистої події. Цього разу День ФМ пройде під гаслом “Цінувати навколишнє середовище”, як відображення поваги всієї галузі до нашої природи і сталого розвитку бізнесу.

Цінувати навколишнє середовище. Всесвітньому Дню Фасіліті менеджменту присвячується

Фасіліті менеджери грають одну з ключових ролей у впровадженні сталого розвитку на об’єктах нерухомості. Саме від таких фахівців багато в чому залежить зниження викидів в атмосферу, перехід на альтернативні джерела енергії, оптимізація енергоспоживання, використання екологічних засобів і матеріалів всередині будівель. Саме вони пропонують передові і “зелені” рішення, вигідні як для клієнта, так і для нашої планети.

У зв’язку з пандемією коронавірусу у всьому світі святкування Дня фасіліті менеджменту переноситься в мережу. З 11 по 15 травня на спеціальній онлайн платформі пройдуть різні семінари, майстер класи та лекції пов’язані з можливостями зниження негативного впливу об’єктів нерухомості на навколишнє середовище.

Крім того, в рамках професійного свята міжнародні асоціації ФМ з усього світу об’єднуються для визначення кращих з кращих в області управління експлуатацією об’єктів нерухомості. Цього року церемонія нагородження також пройде в дистанційному режимі.

Унікальність ситуації, в зв’язку з карантином в тому, що з одного боку безліч професіоналів галузі фізично не зможуть бути присутніми на масових заходах організованих для них і в честь них, з іншого боку онлайн святкування дає можливість будь-якому фасіліті фахівцю, в будь-якому куточку землі долучитися до цього свята, послухати лекції, отримати цінні знання, і поділитися своїм досвідом.

Компанія SHEN також віддалено приєднається до загального вшанування професіоналів галузі, а також візьме участь в навчальних та урочистих онлайн заходах!